Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most lesz hamarosan elvileg...

Most lesz hamarosan elvileg bírósági tárgyalás, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Még 2020 szilveszterében csináltam haverokkal egy elég nagy balhét, és csak most lesz tárgyalás, elhuzodott a covid miatt. Büntetlen előéletű vagyok. Annyi történt, hogy egy discoban voltunk egy nagyobb társasággal, éjfél körül lehetett mikorra már full szetcsaptuk magunkat (rengeteg boros kóla és eki). Full rá gatya voltam, haverokkal kikisertunk egy lányt cigizni terveim voltak vele aznapra, csak máshogy jött össze. :D lényeg az, hogy jött egy zene, és az eki miatt az egyik ritmusra nagyon ramentem, kicsit idegbeteg lettem, ezt látták a tőlünk Max 3 méterre lévő cigányok is, és belénk kötöttek hogy mit képzelunk, származásunkra is megjegyzést tettek, hogy "rohadt parasztok". Ekkor jött a ritmus és pleknibol raverttem kettőt, kiestek a fogai, majd a disco előtt egy tomegbunyo lett, ütöttem vágtam mindenkit akit láttam annyira emlékszem csak. Majd kihivtak a rendőröket. Súlyos testi sertést kaptam garazsasagert és kabszer fogyasztást.. Elvileg 2 év sitt felfüggesztve 4 évre.. Ezt kérte az ügyész. Ez mennyiben változhat, mitől függ? Tudom gáz voltam, sose tettem ilyet, csak egy kis bulira vágytam, sose voltak még ezek a pillanatok az életemben, 2. Bulim volt.

2021. máj. 10. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez levike,ugyan olyan sablonkétdések.


Ez már a sokadik ugyan ilyen "ártatlan vagyok csak belekeveredtem a bunyóba„ kérdés.

2021. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki az a levike
2021. máj. 11. 00:11
 3/5 anonim válasza:

Aha szoval elvitt a bogyesz, kefelni akartal majd jampiskodtal egyet es most be vagy szarva.🤷🏻‍♀️

Az elso fokot fellebbezheted enyhebb buntetesert, de lehet szar napja lesz a bironak es nagyobb buntetest kapsz. Lehet jo napja lesz es helyben hagyja, esetleg enyhit rajta.

2021. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Csak nekem tűnt fel hogy az elmúlt 2 hétben legalább 5 ilyen kérdés született ahol az alap sztori ugyan ez csak a részletek változnak? Mindegyiknél büntetlen előélet és kábítószer vagy alkohol hatására hülye volt emellé jellegzetes hogy ez már a második vagy harmadik kérdés amikor plekniből kever le egyet és mindegyiknél mostanában lesz a tárgyalás és be van szarva hogy mit kaphat ezért. Ne így boostold gyk-n a szintedet.
2021. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy most mi lesz? Tárgyalás, vagy előkészítő ülés? Mert nem mindegy. Írod, hogy 2 év szabadságvesztés 4 évre felfüggesztve, ez az ügyészi indítvány. Nos, ha az előkészítő ülésen beismered a bűnösségedet a váddal egyezően és lemondasz a tárgyaláshoz való jogodról, akkor ezt fogja a bíró ítéletben megállapítani, akár az előkészítő ülésen, ott rögtön, aznap. Ettől nem lesz súlyosabb. Ha nem ismered el a bűnösségedet és nem mondasz le a tárgyaláshoz való jogodról, hanem tárgyalást kérsz, mert nem ismered el a bűnösségedet, akkor ez az ajánlat ugrik és ettől súlyosabb büntetés kiszabását fogja majd kérni az ügyész, vagy fogad el a bíróságtól.
2021. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!