Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A covid-19 vakcinákkal oltotta...

A covid-19 vakcinákkal oltottak mivel gyógyszerkísérletben vesznek rész nem lenne köteles őket valamilyen anyagi kompenzációban részesítenie a gyártóknak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 16:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mivel nem kísérlet.
2021. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Inkább ők kellene hogy fizessenek azért mert megmentik az életüket vagy megmentik őket a hosszú COVID-tól.
2021. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem, már nem kísérlet. Ideiglenes engedélye van mindegyik vakcinának.
2021. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A szakemberek is kimondják, hogy gyógyszerkísérlet része a lakosság. Szlávik, Rusvai. Aminek még tartanak a kísérleti fázisai előreláthatólag 2023-ig és mi vagyunk a kísérleti alanyok. Nem csak itt az egész világon ahol használják őket. Addig amíg tart a kísérleti fázis csak sürgősségi ideiglenes engedéllyel rendelkeznek.
2021. máj. 11. 16:31
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
Megint nem vetted be a gyógyszered?
2021. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Magyarországon és az egész világban most egy gyógyszerkísérlet zajlik" - Dr. Szlávik János május 7-én az ATV Start című műsora

"Egy oltásnak álcàzott gyógyszerkísérlet folyik Magyarországon.”-Lantos Gabriella ATV 2021 május 6

"Ezeknek a hatását, mellékhatását most tanuljuk, most derülnek ki hiszen nagyszámú oltás most történik."- Rusvai Miklós virológus ATV Egyenes beszéd műsora

2021. máj. 11. 16:39
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha megkapták az ideiglenes engedélyt, akkor az már definíciójából eredően nem lehet kísérlet.
2021. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pontosan azért kaptak csak ideiglenest mert még zajlik a kísérleti fázis. Ha befejeződik akkor kapnak véglegest. Vagy szerintetek mégis mire várnak még a végleges engedéllyel vajon??? Szörnyű tagadásban vagytok nem értem miért. Jobban alszotok ha nem vesztek tudomást a tényekről?
2021. máj. 11. 16:44
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha megkapják az ideiglenest, az már nem kísérleti fázis. Ilyen hamar pedig pont azért kapták meg, mert jelen esetben ezt vállalható kockázatnak ítélték, ugyanis még éveken keresztül egyetlen gazdaság sem bírta volna a helyzetet.
2021. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De kísérleti fázis. Ha nem az, ha nem a további vizsgálati eredményekre várnak akkor mire? Nem értem miért féltek beismerni. Én is oltott vagyok kínaival ráadásul.
2021. máj. 11. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!