Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az Örökjáradékra (Zsidó...

Saratoga kérdése:

Az Örökjáradékra (Zsidó örökjáradikra) vonatkozó törvény/ törvények forrásának van-e valakinek linkje?

Figyelt kérdés
Aki tud, kérem ossza meg! Nem okvetlenül "szerintem" és "úgy gondolom"-ra van szükségem, hanem konkrét linkre. A naponkban zajló MAZSIHISZ ügyel kapcsolatban, igazságtalannak tartom, hogy bárki is Örökjáradékot kapjon bármiért is, sőt ellentmondásos a FIDESZ részéről is, mert amikor Soros akarta bevezetni az EU-ba, akkor kézzel-lábbal ellenezték. Akkor most miért kellene nekem olyasmiért fizetni, aminek nem voltam az előidézője vagy egyáltalán minden úgy volt-e, ahogy a győztesek megírták.?! Ez egy kiszipolyozó, haszonleső, pojáca, zsarnok, gyarmattartó ötlet és törvény lehet. Itt az idehje kikezdeni.

2021. máj. 12. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Igazságtalan az Örökjáradék
Jár az érintetteknek az Örökjáradék
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

A másik fél:

[link]

2021. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lenyúlt ingatlanok hasznosításából származó gazd. eredmény benne van az akkori GDP-ben, amire épåült a késõbbi, aminek a rád jutó részét élvezed, akkor is, ha ezt eddig nem gondoltad végig.

A kártérítés nem büntetés, hanem kártérítés.

Ha összetöröd valakinek az autóját és (I-ten ments) feldobod a talpad, a fiad fizeti, pedig akkor esetleg Ausztráliában volt.

2021. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!