Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az oltásellenesekkel szemben...

Az oltásellenesekkel szemben mikor lépnek már fel érdemben?

Figyelt kérdés
Ne csak Gődényt hurcolják meg, hanem a sok féleszű facebookos fotelhuszárt is.

2021. máj. 13. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Először is tisztázni kellene mit jelent az,hogy valaki oltásellenes.Én azért mert nem oltatom magam az vagyok? Annak ellenére,hogy nem beszéllek le róla téged? A másik, nem értem,hogy ez miért baj? Ez bűn lenne? A Btk.-ban tudtommal csak a holokauszttagadás szerepel még jelenleg,így nem értem,hogy ezzel mi a gond.
2021. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Előbb a vírusimádókat kéne lecsukni életfogytig.
2021. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Börtönbe az oltásimádókkal!



[link]

2021. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Veletek szemben hamarabb fognak. Az emberkísérlet a világ valamennyi országában büntetendő, különösen ha az maradandó károsodást vagy halált okoz. Életetek végéig a börtönben fogtok rohadni és meg is érdemlitek! Remélem minden áldott nap meg is lesztek kínozva!
2021. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd komolyabban hátráltatják a járvány leküzdését, majd akkor..
2021. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha azt a 10-15 főkolompost megbüntetnék rendesen és utána mondjuk 2 hétig kőkeményen büntetnék a kihágásokat akkor hamar elmegy ám a kedvük
2021. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!