Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » EU vakcina útlevelet kaphatok...

EU vakcina útlevelet kaphatok majd ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Sinopharmal vagyok beoltva, ha ez elég antitestet ad akkor kaphatok ilyen útlevelet? Mivel egyes EU országok még nem fogadják el. Így esetleg meglehet oldani? Ha nem akkor annak mi a magyarázata? Hiszen aki átesett a betegségem ugyanúgy antitestet is elfogadnak.
2021. máj. 13. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha elmegyek ilyen vizsgálatra és elég antitest van a véremben de nem mondom el hogy be vagyok oltva arra kaphatok EU vakcina útlevelet?
2021. máj. 13. 17:17
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg a Sinopharm is meg fogja kapni az EU-s engedélyt, kár ezen annyit rágódni.
2021. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz kapni. A Sinonak továbbra sincs semmilyen engedélye. Nem is lesz. Ha még az EMA ma elkezdené a vizsgálatokat akkor is kb nyár végén lenne eredmény és még akkor sem garantált hogy engedélyezik, sőt...
2021. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ez volt a kérdésem. Azt szeretném megkérdezni ha a véremben vám antitest akkor kaphatok e EU útlevelet annak ellenére hogy be vagyok oltva kínai vakcinàval? Tehát adnak e így EU útlevelet majd? Vagy ha be vagyok oltva akkor már kizárt? Nyílván az antitest a vakcina miatt van de ezt nem mondanám.
2021. máj. 13. 17:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Van*
2021. máj. 13. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:

4

Nem.

2021. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fsms ***** válasza:

Jelenleg nem esetleg néhány hónap múlva.

A baj ott van, hogy nagy a kínai politikai nyomás, hogy fogadják el, attól függetlenül, hogy a hatékonysága nem túl nagy.

Kicsit ott furcsa a helyzet, hogy 280 millió beoltott után kevés a tapasztalat (?!), és Kína a pfizerrel tárgyal gyár létesítése miatt. Ahol visszamérték a kínai vakcinák hatékonyságát ott nem volt nagy eredmény.

2021. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. A másik kérdésem pedig az hogy ennek mi a magyarázata? Ha van elég antitest a véremben akkor az nem ugyanolyan mintha átestem volna már a fertőzésen? Tehát az miatt vagyok kizárva mert kaptam oltást? Vagy milyen logikus magyarázat van erre? Mert nem értem. Szeretem megérteni a dolgokat de ez nem megy.
2021. máj. 13. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!