Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A védettségi applikációnak...

A védettségi applikációnak tényleg nincs egyelőre jogi háttere?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem jött meg a védettségi igazolványom, de applikációt felraktam a telefonomra az nem jó?


Tételezzük fel az alábbi szituációt:


Mondjuk elmegyek a Mekibe, kérek 2 duplasajtburgert, ITT FOGYASZTÁSRA, és kérik a védettségi igazolványt.


Én meg közlöm a Mekis eladóval hogy bocsi az nem jött meg, de semmi gond itt az applikáció álltal generált qr kód.


Ilyen esetben közli velem, hogy ezt egyelőre HIVATALOSAN nem fogadhatjuk el?



2021. máj. 14. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg jó. Csak van egy kis bibi. Az applikáció úgy ahogy van egy rakás 💩 jelenleg, hiába tudod letölteni használni valószínűleg nem.
2021. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fsms ***** válasza:
100%

Regisztráltam, letöltöttem, tegnap még sikerült bejelentkeznem, most nem működik.

Arra figyelj, hogy csak egy eszközön tudod használni (persze ha jó lesz), amelyiken regisztráltál. A második eszközre ha letöltöd, és próbálsz belépni, hibás regisztrációt ír.

Hát igen láttunk már jobban megírt appot.

2021. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekm ma mekiben nem fogadtak el. Azt mondták ez majd csak lesz. Mikor hivatalosankihirdetik mikortól él onnantólfogadjakel
2021. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pont attól féltem amit a 3-as válaszoló írt. Magyarul hiába van applikáció, ha az nincs benne a magyar közlönybe - úgy nem elfogadható.


Tehát továbbra is csak a KÁRTYA elfogadható, a telefonos applikáció NEM.

2021. máj. 14. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A kartya is jogellenes
2021. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!