Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a vakcináknak csak "vészhel...

Ha a vakcináknak csak "vészhelyzeti engedélyük" van, akkor burkoltan ugyan, de miért köteleznek?

Figyelt kérdés

A jogi része érdekel, nekem az aggaályos. Ez nem "pártiság" kérdése, hogy valaki oltásellenes vagy oltáspárti, egyszerűen csak furcsa, hogy:

A jelenleg elérhető vakcinák nem kaptak olyan engedélyeket, amiket a klinikailag kitesztelt, kifejlett korábbiak kaptak, mondván, hogy nem volt rá idő, ami igaz is. Így csak vészhelyzetben és csak saját felelősségre adatható be.

De közben meg ezzel a diszkriminációval mégis mindenkit be akarnak terelni egy olyan dologba, amiért viszont semmilyen garanciát vagy felelősséget nem vállalnak.

Vagy ez így nem aggályos?



2021. máj. 18. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát ezt ugatom már hónapok óta én is!
2021. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
De aggályos.Legalábbis szerintem.De mindjárt jönnek azok a válaszolók akik megindokolják neked,hogy most miért is különleges ez a helyzet és miért van erre szükség.
2021. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, hogy az oltatlanok, mi,nem cseszegetjük az oltottakat, de az oltottak cseszegetnek minket!


Ja igen, és amikor én ugyanezt elmondom, mint a Kérdező mit leírt fönt, akkor rettentő furcsán néznek rám!


Pedig igazam van! Ha annyira biztonságos, tegyék pl. 18 év fölött kötelezővé, vagy akármilyen kor fölött, szabják meg! Ha kötelezővé teszik, akkor részemről azt mondom, hogy: Lelkük rajta! ÉS megyek, beoltatom magam! Kérek akár ötöt is, nemhogy kettőt!


ÉS akkor furcsán néznek rám, amikor már sokadszorra nyaggatnak és én sokadszorra is ezt válaszolom!

2021. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nem lenne annak sem jogi akadálya, hogy valóban kötelezővé tegyék. Az engedély, az engedély.

Inkább arról van szó, hogy a világon sehol sem kötelező, a rendkívül sikeres oltási programot végrehajtó Izraelben sem, így Orbánék is inkább a meggyőzésre hajtanak. Ahogy öregszik és nő a hasa, úgy puhul és válik konfliktuskerülőbbé. :-))))))))) A végén még egy joviális öregúr lesz belőle.

2021. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem aggályos. Ha van rá engedély, akkor van, tök mindegy, milyen jelző van előtte.


Bármilyen más gyógyszernél is ez van, ha van nálad mellékhatás, akkor így jártál. Senki nem garantál semmit.

2021. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hmm... Goldmund... Ez a válaszod viszont eléggé szimpatikusra sikeredett.
2021. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
"Bármilyen más gyógyszernél is ez van, ha van nálad mellékhatás, akkor így jártál. Senki nem garantál semmit." - na jó, de egyetlen más gyógyszernél sincs ilyen "burkolt kötelezés", mint ennél...
2021. máj. 18. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Mert az lenne a cél, hogy minél többen beoltassák magukat. Kötelezővé viszont nem tehetik, mert akkor rögtön diktatúraellenes megmozdulásokra lehetne számítani.

Így marad a pozitív ösztönzés, mint eszköz a motivációra.

2021. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ja, meg... hármas és egyes vagyok.


Azt mondják, hogy azért is oltassam be magam, mert (legújabb verzió) védeni kell azokat,akik valamilyen ok miatt nem kaphatnak oltást.


ÉS ha éppen én nem kaphatom ezt az oltást? Ezt ki vizsgálja meg rajtam?


A sógoréknál ingyen van a teszt. Le kéne mindenkit tesztelni az oltás előtt. Mert így viszont minden egyes oltás orosz rulett.

2021. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Na látjátok, most is le lettem pontozva!


Miben nincs igazam?

2021. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!