Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha megeroszakoltak?

Mit tegyek ha megeroszakoltak?

Figyelt kérdés

Pár napja történt a dolog..

Van ez a srac akivel mar parszor talalkoztunk, fonyeremenynek tunt. Ertelmes, tanult, visszafogott, romantikus volt az elso 2-3 talalkozasig. hetvegen elmentunk vacsorazni majd atmentunk hozza. egyaltaln nem tunt ramenosnek, az elso csok se tortent meg meg amikor ez volt. feldobta az otletet hogy borozgassunk es akkor reggel visz haza. a szuleinek van fegyvertartasi engedelyuk, bemutatott konkretan egy szekrenyni fegyvert, ahol kicsit bereccsentem oszinten. ezutan elkezdtunk filmezni, aranyos volt, osszebujtunk simogatott meg kis puszik voltak max. aztan hirtelen minden megvaltozott, megcsikizett majd a semmibol elkezdett megrangatni es elvette a telefonomat (nem szoltam elore a szuleimnek hogy nem megyek haza este, ez 9 ora korul volt) megeroszakolt, tobbszor is, kitepte az egyik fulbevalomat a fulembol, mindenre ravett, hisz nagyon feltem tole. egesz ejszaka ez a szenvedes ment, egy percet se aludtam. Anyaek nagyon aggodtak mar ertem, reggel irtak a sracnak hogy mivan velem ott vagyok e nala es miert nem reagalok, ekkor adta vissza a telomat es nem sokkal kesobb hazahozott... nagyon megtort engem ez az egesz, nem tudom feldolgozni, a lelkem darabokban. hogyan tudnam ezt feldolgozni? nem szeretnem elmondani a szuleimnek mert elég bajuk van, most is nagyon féltettek. csak egy baratomnak meseltem el, o nem szeretne annyiban hagyni ezt az egeszet de ot is feltem nyilvan a csavotol ezek utan. 19/L


2021. máj. 26. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen szörnyűség történt veled... Ne hagyd annyiban a dolgot! Ha van még valami nyoma (pl. legalább a füleden), akkor orvos, látlelet, aztán feljelentés. Ha nincs nyoma, akkor simán csak feljelentés.
2021. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
menj a rendőrségre
2021. máj. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Rendőrség!! Azonnal!
2021. máj. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel azonnal! Minél előbb annál jobb!

De elbeszélgetnék ezzel a kis féreggel.

Ismerem a lelki oldalát az ilyen szörnyűségnek, de hidd el, nincs ebben semmi szégyellni való, nem te tehetsz róla. Ez ne tartson vissza a feljelentésben és ajánlom, hogy keress fel szakembert (pszichológus), aki segít feldolgozni ezt. Ez sem szégyen, sőt.

Ezeket meg kell lépned, bármennyire is nehéz, nincs más út!


F35

2021. máj. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Rendőrség. Ők elküldenek orvoshoz. Ott látható nyomomnak is kell lennie legtöbbször. Feljelentés utána. Kasztrálnám tőből az ilyen férgeket.
2021. máj. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Minél hamarabb beszéld meg a szüleiddel,és rendőrség amint képes vagy rá lelkileg.

De semmiképp se hagyd annyiban.

Bár biztos kib@szott nehéz most neked,kitartás.

2021. máj. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Engem az zavar az ilyen ügyekben, hogy nem tudom elképzelni, hogy ne látszodjon már messziről, az ha valaki ilyen szinten elmebeteg. Azt gondolom, hogy az áldozat gondatlansága is hozzájárul, az ilyen történésekhez. Láttam már egyszer-kétszer, hogy fiatal lányok olyan figurákkal ismerkednek, és kelletik magukat, hogy férfiként a közelébe nem mennék, mert messziről látszik hogy veszélyes. Az ilyen aggreszív viselkedés, minden mozdulatban, szemvillanásban, hangsúlyban benne van.
2021. máj. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
7-es, az sem látszik a férfiakon, hogy ki az, aki megerőszakolás esetén a nőt fogja okolni, pedig ha látszana rajtuk, a nők ezeknek a férfiaknak sem mennének a közelébe.
2021. máj. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából areggel azzal kellett volna kezdeni h rendőrség.
2021. máj. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2021. máj. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!