Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aki a veszélyhelyzet miatt...

Aki a veszélyhelyzet miatt nem csináltatott új személyi igazolványt a lejáró régi helyett, hányszor kapott emiatt értetlen megjegyzést / kellett magyarázkodnia, mikor szükséges volt bemutatnia azt, esetleg a védettségi igazolványával együtt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly áprilisban járt le, karácsony előtt nemsokkal csináltattam újat.


Semennyiszer nem kellett magyarázkodnom, bár nem kérték sokszor.

2021. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lejárt személyi esetén nem küldenek vedettsegi kártyát, csak ha az útleveled érvényes
2021. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nemsokára jár le a személyim, oltási kártyám már régóta megvan. De már számítok rá, hogy szólni fognak érte. Különösen a nagyokos biztonsági őrök a kórházban, akik minden alkalommal alaposan megnézik a kártyát, és az igazolványt is. Pedig már vagy 15x voltam ott, és tudják hogy sokszor megnézték már, mert meg is jegyezték, hogy voltam ott már többször is. Ha viszont új személyit csináltatok, akkor új védettségi kártyát is kell igényelni, mert más száma lesz az új személyinek.
2021. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, most néztem utána. Elvileg küldenek új védettségi igazolványt. De az a baj, hogy amíg nem érkezik meg, nem tudom meglátogatni anyukámat, akinek nem sok ideje van már hátra. Minden nap számít!
2021. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!