Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki ellenőrzi hogy elkérik e...

Ki ellenőrzi hogy elkérik e és megnézik e normálisan védettségit? X cafézóban 1 db kártyával állt be felválltva 5 fő. Ez azért már cinkes. Kinek kell szólni kire tartozik ennek a koordinálása?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezt még hányszor fogod megkérdezni?
2021. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Talán szólj a miniszterelnöknek, rajta kívül a kutyát sem érdekli az igazolvány.
2021. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még...
2021. jún. 2. 23:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem pl. az egész családom és baráti köröm érdekli.
2021. jún. 2. 23:10
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ugye tudod, hogy egy büdös kommunista vagy-!
2021. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4: Madarat tollarol, embert baratjarol😁
2021. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Jol tették, mivel a védetségihez kötni egy étterem látogatást az az alapvető emberi jogainkat sérti, így ezeket kijátszani nem elítélendő, én inkább meghívtam volna őket egy körre, minthogy gerinctelen féreg modjára azt lessem, hogy hol lehet őket beköpni.
2021. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
#7 Nem alapvető jog bemenni egy étterembe, hiába hisztizel.
2021. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező

Ugyanúgy ellenőrzik mint azt hogy betartják-e a tisztasági szabályokat, adnak-e számlát vagy hogy jól van-e elszámolva az alkoholfogyás. Kimennek és ellenőrzik - próbavásárlásokkal.

Nem állnak ott minden tulaj mellett, hanem időnként megjelennek valahol, ott a szabálytalanságot jó nagy bírsággal büntetik - vagy jelen esetben bezáratják a céget egy időre - és ennek híre megy gyorsan, így többiek megfontolják, hogy megszegjék-e.

Ezért nem szolgálnak ki 18 év alattiakat általában, mert tudják hogy nagy büntetés jár érte és nem éri meg ha egyszer lebuknak vele.

2021. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon remélem, hogy senki. Semmi értelme, mert az oltottak is fertőzhetnek, ráadásul ők nem is tudnak róla, ha megfertőződnek, így ugyanúgy járkálnak mindenfelé.
2021. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!