Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nem jogosulatlan adatkezelés?

Ez nem jogosulatlan adatkezelés?

Figyelt kérdés

A Youtube-tól kaptam egy, jogdíjjal kapcsolatos körlevelet. Soha nem írtam nekik, semmilyen jogdíj nem jár tőlük. Soha, semmilyen kommentet nem írtam nekik. Csak szidom őket a sok reklám miatt.

Honnan ismerik az e-mail címem, ha még az ismerősi körben sincs senki, aki nem csak használóként állna velük kapcsolatban.



2021. jún. 3. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de te megadtad a YouTube-nak az e-mail címed, mikor regisztráltál... (Vagy mintha alapból csak Google-os e-mail-el lehet YouTube-ozni. Már nem tudom.)


Miért lepődsz meg azon, ha a szolgáltató e-mailt küld?

Vagy azon is így kiakadsz, ha a Telenor SMS-t küld, hogy a szerződési feltételek megváltoztak?

2021. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor regisztráltál a Google szolgáltatásokra elfogadtad az ászf-t! :)
2021. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 A Youtube-nak nem adtam meg az e-mail címem, és Google nélkül is tudok Youtube-ozni.
2021. jún. 3. 17:24
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Amikor a Google szolgáltatásokra regisztráltam, még másik e-mail címet használtam, a mostanit nem adtam meg.
2021. jún. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!