Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen esélyem van a leszázalé...

Milyen esélyem van a leszázalékolásra?

Figyelt kérdés

Nemrégen telefonon közölte velem a háziorvosom,hogy cukorbeteg vagyok.

Ezt követően nem sokkal utána meg kellett látogatnom az üzemorvost akinek minden korábbi és jelenlegi betegségeket el kellett mondani.

Nagy meglepetésemre azt mondta :- Maga helyében intézném a leszázalékolását,annyi betegsége van....

Hallgatva rá,elmentem a háziorvoshoz és megindítottuk.

Korábban volt sztrókom,szívinfarktusom és ehhez most társult a cukorbetegségem is.

Megjegyzem,jól felépültem mindegyikből,de az erőnlétem az csapnivaló. (A gyógyszerek mellékhatása nagyban hozzájárulnak)


2021. jún. 6. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Ha leszázalékolnak akkor éhen halsz kb.


Inkább keress valami könnyű munkát, a cukrodra meg figyelj oda.

2021. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez orvosi kérdés,kétlem hogy itt választ kapsz.egzisztenciálisan belefér hogy leszázalékoljanak?mett nem sok nyugdíjat fogsz kapni.
2021. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Kevés. Egy barátom fél kezére béna, a másikkal fogni sem tud, a vérnyomása és a cukra sincs rendben, ennek ellenére évekig kellett próbálkoznia mire leszázalékolták.


Arra viszont készülj, hogy legjobb esetben is csak annyit fogsz kapni, amiből számlát fizetsz és margarinos deszkát eszel.

2021. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gallits Gábor CsabaPalple válasza:
Én 2008-ban lettem leszázalékolva és 5 évente kell mennem újabb felülvizsgálatra és a következő 2023.-ban lesz,de én a magas 87%-os sérültségemre alig kapok többet mint 60000 forint,ezért is tudom hogy lehet az lehetne Önnek/Neked a jobb,ha találna/találnál valamilyen más megoldást,de azt elismerem hogy mióta le vagyok százalékolva a gyógyszereim árát fizeti a közgyógy ellátásom,mert olyan gyógyszereim vannak amiket támogat.
2021. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!