Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek nem kellenének...

Szerintetek nem kellenének ide is olyan tüntetések mint az USA-ban a BLM?

Figyelt kérdés
Létezik olyan a magyar börtönökben hogy sőtétzárka? Csak mert most olvastam egy 24.hu-cikkben olvasom hogy Weinszdor Róbertet a Móri Mészáros 2 hét sötét zárkát kapott csak mert mobil telefont találtak nála. Na most az hogy tiltják a börtönben már alapból elég diktatórikus függetlenül attól hogy más országokban hogy van mert a jogok előbbre valók a biztonságnál!Viszont mi az hogy sötét zárka? Ez a középkor vagy Észak-Korea? A magyar börtön körülmények alapból jogsértőek és alapból lázadni kéne... Na de ez... Ez persze csak egy újabb példa arra hogy miért diktatúra Magyarország mert még sok van de nagyon fel kellene lázadni!!! Az emberek miért fogadják el a diktatúrát?

2021. jún. 6. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Igen a diktatúra ellen fel kell lázadni!
Nem akarok liberalizmust az az szabadságot és jogokat rendet akarok és diktatúrát!
20 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
CLM
2021. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést milyen szerek hatása alatt sikerült összehoznod?
2021. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
A cigányok építették fel Magyarországot.
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jót tenne neked is egy kis sötét zárka egy időre...
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4-es Neked meg az elmegyógyintézet...
2021. jún. 6. 16:27
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy sotetzarka ... max gyengye a vilagitas.
2021. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Vilagitas meg nem azert gyenge mert nincs, hanem a fogdaban a villany be van sullyezstve a falba es el van racsozva, hogy aki a fogdan van nem tudjon artani maganak.
2021. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! Ha balhezni akarsz, miert nem mesz ki egy focimeccsre? Miert kell ehhez ideologia? Balhe ott is van :)

Fradi-Ujpest? Meg rendort is verhetsz ha akarsz ...

2021. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as nem érdekel a foci és nem egy balhézós proli vagyok... Csak számomra tűrhetetlen a diktatúra és a diktatúrákat erőszakkal szokás megdönteni.
2021. jún. 6. 16:55
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A szavazásban nem adtál rendes válasz lehetőségeket. A börtönt nem azért találták ki, hogy ingyen nyaraljanak. Azért vannak ott az emberek mert bűnöztek. Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de szerintem inkább legyen börtönben egy bűnöző mint az utcán. Ha diktatúra van nem a börtönök miatt van. Amerikában meg a tüntetések nyomán volt olyan rendőrség amit bezártak, már a lakók kérték újra, hogy legyenek újra rendőrök. Ne csak nézz pár képet, cikket hanem azt is figyeld, hogy hosszútávon mi történik.
2021. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!