Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek nem kellenének...

Szerintetek nem kellenének ide is olyan tüntetések mint az USA-ban a BLM?

Figyelt kérdés
Létezik olyan a magyar börtönökben hogy sőtétzárka? Csak mert most olvastam egy 24.hu-cikkben olvasom hogy Weinszdor Róbertet a Móri Mészáros 2 hét sötét zárkát kapott csak mert mobil telefont találtak nála. Na most az hogy tiltják a börtönben már alapból elég diktatórikus függetlenül attól hogy más országokban hogy van mert a jogok előbbre valók a biztonságnál!Viszont mi az hogy sötét zárka? Ez a középkor vagy Észak-Korea? A magyar börtön körülmények alapból jogsértőek és alapból lázadni kéne... Na de ez... Ez persze csak egy újabb példa arra hogy miért diktatúra Magyarország mert még sok van de nagyon fel kellene lázadni!!! Az emberek miért fogadják el a diktatúrát?

2021. jún. 6. 16:08
1 2 3
 11/23 peca1000 ***** válasza:
100%
A mobilon keresztül irányítható egy bűnbanda a börtönből ( pl nemrég egy unokázós bandát irányított a sittrőr egy rab).
2021. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Figyeltem és helyes is! Zárják be az Amerikai rendőrségeketk mert ott diktatúra van még az itteninél is sokkal erősebb. Egyébként senki nem mondta hogy a bűnözők legyenek az utcán de legyenek megfelelő körülményeik. Az alap mondjuk a Norvég börtönkörülmények kellene hogy legyen az az hogy kizárólag a szabadság megvonása legyen maga a büntetés ne pedig egyéb jogsértések.
2021. jún. 6. 19:41
 13/23 A kérdező kommentje:
11 Ezért írtam hogy a jogok előbbre valók a biztonságnál. Ha nem lenne semmi veszélye annak hogy egy rabnál mobil van nem írtam volna oda.
2021. jún. 6. 19:42
 14/23 A kérdező kommentje:
A jogállamnak is ára van.
2021. jún. 6. 19:43
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam én, hogy be vagy szívva.
2021. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Attól lehet ilyen?
2021. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Zárják be az Amerikai rendőrségeketk mert ott diktatúra van még az itteninél is sokkal erősebb"

Azért megnézném a fejedet, amikor bezárnák a rendőrséget, aztán a demokráciát ünnepelve rádtörnének a bennszülöttek és kirabolnának, de előtte még a családod női tagjain is sorban végigmennének.

2021. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17. A rendőrséget nem akarnám megszüntetni ott ahol normálisan működik például Skandináv országokban. Na de az USA-ban te nem tudod milyen szörnyű a rendőrség mert akkor te is egyetértenél ha csak nem szeretnél diktatúrában élni. Az USA-ban olyanok vannak hogy egy rendőr agyon lő valaki csak mert miközben lefelüdt a földre még feljebb akarta húzni a nadrágját így egy pillanatra nem tette fel úgy a kezeit aahogy a rendőr akarta és agyonlőtték a rendőrnél pedig megállapították hogy nem követett el semmi törvénytelent. Valami nagyon fiatal 20-on éves akárki volt és félt is sírt is veszélyesnek egyáltalán nem tűnt fegyver nem volt nála de mert egy pillanatra fel akarta húzni a nadrágját agyonlőtték. Az USA-ban ez megtörténhet. Na ehhez képest már inkább a bűnözők... Egyébként ez a szélsőjobboldali tomcat Bitchute csatornáján volt. Arra hozta fel példának hogy durvább esetek is történnek fehér emberekkel mint Geroge Folyd-al ott láttam ezt a videót. Ezen kívül olyan felvételt is lehetett látni hogy egy földön fekvő tüntető mellett vagy 50 rendőr haladt el és abból vagy 30 oda ment belé rúgni vagy gumibottal megütni úgy gyorsan egy pillanatra mert sietve mentek valahova de ezt egy fenti kamera vette fel. Na most 50 random rendőrből 30 bántalmaz egy földönfekvőt a maradék 20-at pedig nyilván nem zavarta. Kell ennél erősebb bizonyíték a diktatúrára? Hogy ez nem egyszeri eset? Minthogy 50 random rendőrrel 30 bántalmaz egy földönfekvőt? Olyan esetek is voltak hogy a rendőr az áldozatot bántalmazta például Texasban egy nő kihívta a rendőrséget mert q 7 éves fiát aki szemetelt majd mikor valami lakó rá szólt

és a gyerek visszaszólt megütötték erre a rendőr amikor kimenet még a lakó pártját fogta és azt kérdezte miért nem neveli meg a gyerekét és amikor a nő felháborodott lesokkolózta pedig nem tett semmit csak szavakban osztotta volna ki a rendőrt egy olyan országban amelyben állítólag szólásszsabadság van mindamellett még a stílusa se volt durva és 100%-ig igaza volt de minden esetben joga lett volna bármit mondania. Ezen kívül még rengeteg olyan esetet találsz ha utána nézel amelyek bebizonyítják hogy az USA egy diktatúra én csak pár erős példát írtam de rengeteg van.

2021. jún. 7. 00:19
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy-egy esetből, amiről kérdéses, hogy valódi-e, vagy pontosan minden rajta van-e, ami szükséges, nem csak egy kiragadott részlet, ne vonj le egy egész országra következtetést.

USA-ban a szabad fegyverviselés miatt teljesen más a rendőrök viselkedése, mindig arra kell számítaniuk, hogy az illetőnél éles lőfegyver van.

2021. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19 Ez egyáltalán nem mentség egy ilyen eljárásra de akárhogy is a válaszod csak az első példára állná meg félig meddig a helyét ha egy kicsit más lett volna a helyzet de arra hogy 50 randon rendőr egy földönfekvőt bántalmaz már semmikép sem lehet helytálló hogy egy kiragadott eset. 50 rendőrből 30 bántalmaz egy földönfekvőt az már alapból egyszerre 30 rendőr nem egy az előzmények pedig lényegtelenek mert egy földönfekvőt sehogy sem törvényes bántalmazni. Ráadásul 50 véletlen szerűen összerakott rendőrből. Ha ebből nem lehet következtetés levonni minimum az ország egy nagyrészére akkor semmiből... Az pedig hogy egy rendőr egy anyukát lesokkolóz akinek bántalmazták a 7 éves kisgyerekét és a bántalmazó mellé áll már tényleg nagyon extrém példa és szörnyű hogy ilyenek megtörténhetnek. Ráadásul kitudja hány ilyen eset nem derül ki. Ez a rendőr például biztos nem volt épelméjü mégis kitudja meddig dolgozhatott a rendőrségnél az USA-ban mielőtt ez az eset napvilágra került...
2021. jún. 7. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!