Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi köze a pedofíliához az...

Mi köze a pedofíliához az újonnan bevezetni kívánt törvényjavaslathoz?

Figyelt kérdés
.. amiben 18 éven alattiak számára tiltanák a homoszexualitás népszerűsítéset stb. (nem fejtem ki, aki tudja tudja, aki nem, utána néz)

2021. jún. 14. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert a kormány odabiggyesztette az LMBTQ mellé a P-t is.
2021. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaa hogy "ennyi"? LMBTQP lesz?
2021. jún. 14. 19:03
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Igen.

Még pár éve volt Amerikában egy ilyen kezdeményezés, hogy a pedofilok is mehessenek az LMBTQ(P)hoz és ők miattuk is legyen a pride. Természetesen ez nem lett elfogadva, és most a magyar kormány úgy veszi mintha mégis célba ért volna az a kezdeményezés.

2021. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tejóég 🙄🙄
2021. jún. 14. 19:24
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak egy kihasználják a megfelelő alkalmat. Ha pedofílok elleni szigorításként álcáz egy ilyen baromságot, akkor nem fogják visszautasítani, mert akkor az úgy jönne le, hogy támogatják a pedofíliát. Így egy teljesen eltérő témájú hülyeséget átcsúsztatnak a törvényhozáson, egy lepel alá bújtatva.
2021. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Semmi.

hogy felb*sszanak engem ezzel a mocskos homofob dumaval, es meg rengeteg embert.

2021. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Most látom, hogy írtam két hibát, amiket nem tudok nem kijavítani. Kissé fáradt vagyok, elnézést.

Szerintem * csak kihasználják...

...szigorításként álcáznak* egy...

2021. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Azért mert Magyarország társadalma elöregedő: több az idős mint a fiatal

A cél csoport a választásokra ez az idős homofób réteg akik még úgy voltak nevelve hogy a homoszexuálitas stb rossz, fertőző meg az ilyen emberek gyerekeket eroszakolnak és Molesztálnak. Igazából semmi összefüggés nem lenne de ezért felháborító hogy a melegséget a pedofíliához sorolják.

2021. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 scamdemic ***** válasza:
12%

A kérdésed így értelmetlen.

1. Mi köze a pedofíliának az újonnan bevezetni kívánt törvényjavaslathoz?

2. Mi köze a pedofíliához az újonnan bevezetni kívánt törvényjavaslatnak?

2021. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére azért nyelvhelyességi hibával is volt, aki értette mit akarok kérdezni
2021. jún. 15. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!