Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Korona vírus elleni oltás...

Korona vírus elleni oltás nélkül 18 év alatt lehetséges így a mozik,éttermek, élményfürdők stb használata?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok és a párom 16. Ő neki a szülei belementek abba, hogy beoltassa magát szval ő már szabadon mehet bárhová amihez oltási igazolás kell. Én nekem a szüleim nem engedték, hogy beoltassam magam, de ugye én 18 év alatt vagyok így oltottal mehetek én is bárhová. Csak azt nem tudok, hogy elég egy beoltott ember vagy beoltott nagykoru kell? Mert a barátommal mennénk nyaralni egy hétvégére, de nem tudjuk, hogy elég ha ő 16 évesként oltott vagy oltott nagykorú kell ahoz, hogy én is bemehessek?

2021. jún. 21. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

És mégis mi abban a logika, hogy oltatlan oltottal bárhova bemehet? :D


AMúgy nem, mert ez a szülőkre és az a felügyeletük alatt álló kiskorúra vonatkozik.

2021. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%

Beoltatlan kiskorú bemehet strandra, moziba stb. egy beoltott nagykorúval.

Beoltott kiskorúval nem.

2021. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Használhatod
2021. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Harcold ki, hogy oltsanak be, ez a jó megoldás.
2021. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha oltott felnőttel mész, akkor nem jelentesz kockázazot a többi beoltottra, de ha egyedül akkor igen? Logikus rendeletek...
2021. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Cseréld le a szüleidet, mindenkinek jobb lesz
2021. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ahová lehet menj el, ahol kérnek kártyát tőled oda meg ne menj el
2021. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!