Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik mostanában kaptak oltást,...

Akik mostanában kaptak oltást, mennyi idő után jött meg a védettségi igazolványotok? Egyáltalán még mindig az első oltás után küldik, vagy már csak a második után?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Már nem küldik, csak ha fizetsz 4000 forintot. Orbánnak kell a pénz hogy szétossza az ismerősök között.
2021. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kb. 1 hónap, mire megkapod.
2021. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%

Anyámnak 3 hónap volt, nagymamámnak 1 hónap, ismerősömnek 1 hét.


Most szerintem kevés embert oltanak így kevesebb is a kiállítandó igazolvány tehát remélhetőleg 1hét és 1hónap közé eshet.


#1 meg trollkodik, csak akkor kell fizetni 3.000ft-ot ha ellenanyag teszt okán igényelnéd.

2021. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Világos, hogy trollkodik, de van féligazság abban, amit írt. Az én igazolványom heteken keresztül a postánál volt fennakadva, majd amikor kértem, hogy küldjenek újat, mert nem kaptam meg, közölték, hogy 4000 Ft az új.

2021. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Minde csaladtagunknak kb 8 nap volt
2021. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első oltás után küldik. Én azt májusban kaptam, nekem 12 nap volt, anyum most júniusban, neki már 15 nap. Igaz az enyémben volt egy Pünkösd, más barátaim is így 10-14 nap múlva kapták meg. Az viszont fontos, hogy aki nem veszi fel a 2. adagját, annak érvénytelenítik a védettségi igazolványát.
2021. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scream85 ***** válasza:

Én az első oltás után a 8.napon kaptam meg.

Viszont már az oltás másnapján letöltöttem az applikációt amiben azonnal fent van az oltás ténye, így már másnap tudtam menni olyan helyekre, ahol kérik.

2021. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!