Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszédom egy ideje utazik...

Szomszédom egy ideje utazik rám, és veréssel fenyeget. Hivatásos katona, így meg is tudja tenni, hogy védekezhetnék ellene?

Figyelt kérdés

Okot soha nem adtam neki, nem is nagyon beszélgettünk, de az utóbbi hetekben beszólogat ha kerítésen túl látjuk egymást, ha visszaszólok valamit, megfenyeget, hogy "elkap és szétveri a fejem, ha nem fogom be a pofám..."

Azt tudom róla, hogy hivatásos katona lövészdandárnál, és közel-keleten is szolgált fronton így ezt el is hiszem neki.


Hogyan tudnék fellépni ellene, mert egy ilyen arrogáns suttyónak semmi kedvem lefeküdni, de évekig tartó szomszédháborút/verést sem akarok, pláne, hogy a szüleim is itt élnek velem.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 6. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Egy biztos, a rendőrségre ne számíts.
2021. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Tettlegességig nem fog eljutni, kapásból lapátra tennék a cégtől.
2021. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es kérdező:

Laikus vagyok az ilyen ügyekben, miért ne?

2021. júl. 6. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
#3. Mert mindenkitől teljesen be vannak szarva aki problémát jelenthet, legalábbis vidéken. A cigányoktól is azért vannak beszarva mert a műszak után nem védi meg őket senki a szomszéd utcában lakó kiscsaládtól.
2021. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

"Laikus vagyok az ilyen ügyekben, miért ne?"


Miért ne? Mert a rendőrségnek nem a bűnüldözés a dolga hanem a bírságolás, pénzbehajtás, és az átlagember betörése a hatalomnak. Az hogy néha elkapnak véletlenül 1-1 bűnözőt teljesen mellékes.

2021. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
A dolog előzménye is érdekes lenne, de megértem, ha nem publikus.
2021. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

"hogy védekezhetnék ellene?" - az elso utes fel gyozelem! Legyel bator. Verd szajba egybol ... mi tortenhet?


- vagy meglepodik es vege is az egesznek

- vagy csak ugyan ugy elver mint ha meg sem probaltad volna


Altalaban az elso varriacio szokott bejonni ... amugy ne aggodj attol ha katona. Nem jelent az semmi kulonlegeset, ellenben ha hulyeseget csinal azt a katonai birosag duplan szokta merni.

2021. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6-os válaszadó:


Nyilván ismeretlenül nem készpénz a szavam, de semmi szignifikáns konfrontáció nem volt előtte.

Soha nem szólt semmiért, hogy zavarnánk őt bármivel is. Az utcában ha mentünk egymással szemben, köszönt ha én is, de ha máshol találkoztunk (plázában pl.) átnézett rajtam.


#4-es válaszadó:


Nyíregyházáról beszélünk; nem tudom itt mennyire számít "vidékinek" a rendőrség.

2021. júl. 6. 18:31
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez így elég kamugyanús.
2021. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Kamu kérdés…
2021. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!