Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolában mivel lehet megvéden...

Iskolában mivel lehet megvédeni magam?

Figyelt kérdés
Pl. ha pár (5-6 minimum) roma megtámadna, mivel tudom magam megvédeni?

2021. júl. 10. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Szólsz a tanároknak.
2021. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa és azt mondta "Rendézzetek le".
2021. júl. 10. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Semmivel. Szerintem még ha egy tucat örjöngő cigány támadna rád, akkor is téged citálnának fegyelmire hogy bevittél mit tudom én egy gázsprayt az iskolába hogy megvédd tőlük magad.
2021. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha a tanár nem csinál semmit, akkor az igazgatónak. Szülő is tudjon róla, ha pedig az igazgató sem csinál semmit, akkor rendőrség. Nem neked kell lerendezni, főleg hogy téged vesznek elő és ítélnek el, ha valami hülyeséget csinálsz.
2021. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4. De valószínűleg a rendőrségen se tudnak mit csinálni ha elfutok/elbújok előlük.
2021. júl. 10. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
A rendrőség egyébként jó ötlet, mert akkor már az iskolaigazgatóság is kénytelen foglalkozni az üggyel, ha a rendőrséget bevonták, akkor nehéz eltusolni az iskola vezetésének ahogy szokásuk az ilyeneket.
2021. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

A leghangosabbat kell mindig kiütni.

Gázsprayt javasolnám önvédelemre, de 6v1 ben azzal se fogsz sokra menni. annyian úgyis megvernek, de előtte az a lényeg, hogy a legagresszívabbat, leghangosabbat aki a fő felbujtó azt szét kell bombázni.

Borsodi vagyok, az ilyen állatok között nőttem fel így nekem ez a tapasztalatom. De ez csak az én szempontom.

Ja és amúgy olyankor kell őket megverni amikor egyedül vannak, ha több is van a közelben akkor összecsődülnek mint a csimpánzok, egyfajta csördaösztön aktiválódik bennük automatikusan

2021. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7. Csak az a baj, hogy nálunk mindig együtt vannak a "nagy gengszterek".
2021. júl. 10. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlok az dezodort,azért nem annyira pofáznak be.

Vagy lánc+lakat

2021. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor marad az A verzió, amikor betámadnak megsorozod a vezér fejét, persze megvernek utána valószínüleg de ezek az állatok csak ebből értenek.

Vissza kell ütnöd, nincs mese.

Az lenne jó, ha úgy működnének a dolgok ahogy a 4. kommentelő írja de sajnos az én tapasztalatom nem ez mint már írtam, Röviden tömören: vagy vissza ütsz vagy becsicskítanak. A fehérek csak magukkal foglalkoznak, nagyrészüket nemérdekli, hogy a boxosképű puják terrorba tartják a gyerekeket. Magadat kell megvédened.

De kívánom, hogy megtudd máshogy oldani a problémát. Én ennyit tudtam hozzátenni.

2021. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!