Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetséges-e az, hogy olyan...

Lehetséges-e az, hogy olyan házassági szerződést kössön az ember a feleségével, amely szerint a feleség nem tarthat kapcsolatot angol pszichológussal?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:


Angliában szinte minden angol nőnek van pszichológusa. Én szerettem volna angol nőt. Tegnap este is volt egy konkrét jelentkező. Ma reggel kérdeztem tőle, hogy van-e pszichológusa. Erre már nem kaptam választ. A Hangouts-on kérdeztem. Este már jönni akart hozzám. A nő kellett volna. De pszichológus nélkül. Engem zavar az angol pszichológus és pszichológia. Mivel már korábban is ecsetelgettem neki, hogy konzervatív vagyok, stb. Mindegy, konkrét választ nem adott. Talán szégyellette, hogy van angol pszichológusa. Este, 10 vagy 11 után el akart jönni hozzám. Mondtam, hogy ne jöjjön. Mert a kérdés nem volt tisztázott.


Miért utálom az angol, angliai pszichológiát? Jó kérdés ugye?


Meg van rá az okom. Angliai tartózkodásom alatt észrevettem, hogy az British Psychological Society, a Department of Health emberei, azaz, itt ez esetben a pszichológusok, angol/angliai pszichológusok előszeretettel megfigyelik a külföldről Angliába bejött munkavállalókat. Pl. európaiakat is. De bárkit. Pl. lehet az illető dél-amerikai is.


Észrevettem, hogy én is viselkedéskutatási alany vagyok. Már tiltakoztam ellene. Arra is rájöttem, hogy lehetséges az, hogy angol nőkön keresztül akarnak infókat szerezni lelki alkatomról, amely nem illik bele az eddig ismert pszichológiai sémákba. Na, szóval ezért álltak rám vadul az angol pszichológusok. Mivel már a lehetséges összes kapcsolódási pontot betömtem, így az maradt a számukra, hogy angol gádzsin keresztül férkőzzenek hozzám.


Volt pl., hogy a munkahelyen egy szadista fejű angol pszichológusnő folyamatosan megfigyelt. Az egyk kis angol nőnek nagyon bejöttem. Nem viszonoztam. A pszichológusnő és a kis angol nő barátnék voltak. Na, de nem sorolom tovább.


Tehát jogilag lehet-e olyan házassági szerződést kötni, hogy a feleség soha ne mehessen Angliában angol/angliai pszichológushoz? Illetve lehet-e még oyan kitételeket tenni, hogy a férjről semmilyen információt se adhasson a feleség pl. a körzeti orvosának, nőgyógyászának és más orvosoknak?


Tudom, hogy első olvasatra furcsa a kérdésem és annak kifejtése. De itt másról is szó van. Igazából arról is, hogy Angliában az angliai pszichológusok illegális viselkedés kutatással foglalkoznak. Így az angol egyetemek is. Pontosabban az angol egyetemek irányítják ezt. A munkájukat pedig az angliai kormány finanszírozza.


Tehát, engem zavarna az, ha Angliában egy angol nő férjeként a feleségem elmagyarázná azt a pszichológusának azt, hogy én hogyan b...ok, meddig áll fel, milyen pózokat szeretek.


Angliában mindenkit A-tól Z-ig elemeznek. Tehát, ha valaki angliai munkavállaló, akkor annak tudnia kell, hogy minden információt összegyűjt róla az angliai megfigyelési rendszer, melynek hatékony része az angol pszichológia. Mindent tudni fognak róla. Öltözködésétől, étkezésétől, vásárlásaitól, nőzési szokásaitól kezdve mindent tudnak róla. Az információk gyűjtése személyes, közvetetten személyes, elektronikus, értem azt, hogy internetes szokások megfigyelése, vásárlási szokások megfigyelése, tehát a számla alapján vissza keresik, nézik a vett termékeket, hisz a rendszer rögzíti, de ide tartozik a pontgyűjtő kártyák szerinti elemzés, ja, ja, ez egy fontos dolog, azaz, hogy a munkahelyi és a vállalati és vagy mindkettőt át tudják kapcsolni, de miről is beszélek, ja, igen, arról, hogy a céges kamerarendszerek szerverei Angliában összekapcsolhatóak bármelyik angliai rendőrséggel, egyetemi kutatóintézettel. Ezek a rendszerek megfigyelik pl. az európai munkavállalókat. Ráadásul az angol pszichológusok helyzet-szituációkat hozatnak létre a munkahelyeken, hogy megfigyelhessék azt, hogy egy kreált agresszívabb helyzetben hogyan reagál pl. egy magyar egy litvánnal vagy románnal szemben. Vagy mondjuk egy szlovák egy lengyellel szemben. Tehát erőszakos pszichológiai kísérleteket végeznek az angol pszichológusok a külföldieken, így az európaikon is. Meg merik tenni. Érzéstelenül. Mengele semmi sem az angol pszichológusokhoz, egyetemi professzorokhoz képest. Az angol pszichológusok felsőbbrendűnek érzik magukat. Tehát lenézik az Anglán kívülieket.


Itt beszélhetünk egy új fajgyűlöleti jelenségről.



Vajon milyen embertelen emberkísérleteket folytatnak Angliában a börtönökben?



#Európa-ellenesség #angliai emberkísérletek #agykontrollkísérletek #angliai megfigyelési ügy #angliai auschwitz #náci angol egyetemek
2021. júl. 12. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Pedig neked komoly pszichológusi, vagy inkább pszichiátriai segítségre lenne szükséged.
2021. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de mar az elejen feladtam ... majd kesobb megnezem a tobbiek mit reagaltak :)
2021. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Beelőzött az első válaszoló, pedig még végig sem olvastam :(
2021. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Milyen munkát végzel Angliában?
2021. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén remélem, hogy csak unatkozó hülye tini vagy és ilyen elmebetegek nem rohangálnak szabadon...
2021. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Gyári és raktári munkás vagyok.
2021. júl. 12. 18:22
 7/24 A kérdező kommentje:

Kitaszított a világból, amelyre a pszichológia kiterjesztette roncsoló szárnyait.


Amíg nem volt pszichológia, addig a világ egészséges volt.

2021. júl. 12. 18:23
 8/24 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs szüksége a világnak pszichológusokra. Senki nem vette észre? Minél több a pszichológus, annál betegebb a világ. A pszichológia az önszeretet tanítja, láthatjuk, hogy az egoista világ egyedei rombolók. A mai világunkban látható gyilkosságok azok által az egyének által lettek elkövetve, akiket a pszichológia kinevelt. Ez csak közvetetten bizonyítható. Na és mi van a többi bűncselekménnyel?


Lehet, hogy a pszichológia ezen hatása szándékosan tervelt, irányított?

2021. júl. 12. 18:32
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Vagy kevesebbet igyál vagy többet, de ne nyugtatóra mert ez lesz belőle
2021. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért éppen téged üldöznek az angol pszichológusok? Ha te nehezen hozzáférhető vagy számukra, akkor miért nem választanak mást, hiszen van egy csomó külföldi munkás ott.
2021. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!