Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem ezét a szomszéd...

Feljelenthetem ezét a szomszédomat?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nincs szagelszívója, és átjön a kaja szaga amit főznek.

Én vegán vagyok és terhes és ők meg húsos fűszeres ételeket csinálnak.

Egész nap hányingerem van, mert az öreg néni nyugdíjas és főzéssel tölti az idejét. Így nincs nyugtom a lakásban ráadásul este is van, hogy nekiáll főzni mert a gyerekek későn érnek haza a munkából.

A párommal a feljelentésen gondolkozunk. Ugyanis felháborít minket az egész.


2021. júl. 18. 21:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
"Valószínűleg nincs szagelszívója", írod. Ezek szerint meg sem próbáltatok beszélni vele? Megkérdezni, hogy esetleg van-e szagelszívója csak nem használja?
2021. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%

Birtokvédelmet lehet kérni a jegyzőtől, de először mindenképpen beszélni kellene a szomszéddal.


[link]

2021. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utolsó küldött, érdekes és hasznos, viszont azt írják, hogy gyűjtögetésből ,állattartásból eredő szagok a fő okok ilyenkor.

Azért ezt nem hinném, hogy össze lehet hasonlítani a főzésből keletkező szagokkal.

A jegyző majd eltiltja a nénit a főzéstől? :D

Először normális emberként kéne megbeszélni a problémát és kideríteni az okát, ahogy fentebb írták lehet, hogy könnyen megoldható. Nem a másik háta mögött rögtön feljelentgetni.

2021. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%
"Én vegán vagyok " lehet, hogy ez megártott egy picit...
2021. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
26%

"Örülök a sok vicces hozzászólásnak ,kíváncsi lennék ha ti szenvednétek terhesen a büdös szagok miatt ugyanígy röhögnétek e."


Teherbe se tudok esni te marha mer kan vagyok.

2021. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a gyermekeset nem vegánként fogod nevelni.. szegényke , hivatalosan vizet sem ihatna mert az a halak élőhelye meg fúvet sem ehet mert az meg mondjuk a kecskék tápláléka és eleszi. Ciki szitu.
2021. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
El se merem képzelni mi lesz ha fingani mer a szomszéd, a tekesek törik majd rá az ajtót?:D
2021. júl. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

A szag nem megy, mint az állatok, hanem repül, vagyis száll.


A vegánok meg hülyék.

2021. júl. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#27: :-DDDDDDD
2021. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezét csak kiröhögnek
2021. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!