Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Februárban internetes áruházbó...

Februárban internetes áruházból rendelt termék után mennyire jogos a fizetési reklamáció a cég részéről 5 hónap után?

Figyelt kérdés

Már kb 3 hete próbált valaki elérni rejtett számról, ma már elegem lett és felvettem. A most megnevezni nem kívánt internetes ruházati áruház nevében telefonált egy hölgy, hogy legyek szíves befizetni a februárban átvett termék ellenértékét.


Na itt jön a csavar, mert a futár nem adja oda, amég én oda nem adom neki a dellát. 3 cipőt rendeltem, a GLS hozta ki.


Arra is emlékszem, hogy keresem elő a cipők ellenértékét, 32 ezer forint körül volt az összeg.

Miután ezt elmondtam, sérelmeztem, hogy szám nélkül keresnek, és így kb bárki lehet és rá tettem a telefont.

Most délben visszahívott a csaj már eléggé haragos hangnemben, hogy legyek szíves fizetni, vagy mennek a rendőrségre. Mondtam, most azonnal szálljanak le rólam, nézzenek madárnak mást és ment a tiltólistára a rejtettszámos hívás.

Én ennyiben is hagynám, de a feleségem kicsit elkezdett parázni.


Sajnos már sem a cipők dobozai, sem a számla nincs meg, azokat 3 hónap után kukáztam.


De most akkor mi van? A futárnak 1000%, hogy odaadtam az ellenértéket.


És 5 hónap után mit pampognak nekem? A rejtett szám miatt azt sem tudtam ellenőrízni, hogy tuti ők voltak. Csak a februári rendelés stimmelt.



2021. júl. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

1. lenyúlta a futár

2. könyvelési hiba

3. csalók (csak megszereztek valami adatbázist)

2021. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csalok ezek.. legkozelebb kerdezd meg, hogyan lehetne nalad a termek, ha nem fizetted ki. Illetve kerdezd meg hogy hivjak es honnan telefonal, mert te akarod felhivni az uzletet
2021. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiókodban megvan a szàmla, a netbankodban meg a kártyás fizetés adatai.
2021. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!