Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 4 és fél éve garázdaság...

4 és fél éve garázdaság vétsége miatt 1 évre próbára bocsátottak.Most részegen bele rúgtam háromszor egy autóba kár nem keletkezett megint garázdaság vétsége. Milyen büntetést kaphatók ? Esetleg másodszor is próbára bocsáthattnak???

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok eszed van. Minek iszol ha egy idióta állat vagy tőle?
2021. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy autóba bele rúgás miért garázdaságha ha nem is lett kár? Istenem , komolyan van ilyen bûncselekmény? Most ha én felpofozok egy fát akkor börtönbe zárnak garázdaság miatt? Én egyébként el nem tudom képzelni , hogy a kérdezô ezért börtönbe menjen. Teljesen nevetséges lenne a tárgyaláson amikor a bíró indokolná , hogy a kocsiba rúgás olyan súlyos cselekmény , hogy csak letöltendô aadható.
2021. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Kettes gondolom nem tudod mi az a garázdaság, mert annak semmi köze semmilyen kárhoz. A garázdaság olyan cselekmény, amely másban riadalmat vagy megbotránkozást kelthet. Másnak a tulajdonát rugdosni, főleg ha esetleg ülnek is abban a kocsiban és nyilván káromkodással, verbális fenyegetessel társul, bőven túlmutat a semmiség fogalmán kár nélkül is.
2021. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A 3-as jól mondja, bőven kimeríti a garázdaságot amit a kérdező csinált. Ha lett volna kár, akkor még rongálás vétsége, vagy dolog elleni erőszak. Már volt ilyen ügye, nem tanult belőle, minimum felfüggesztett jár pénzbírsággal, de ha rossz napja van a bírónak, akár letöltendő is lehet belőle
2021. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mar megkerdezted 🤔
2021. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

3: "A garázdaság olyan cselekmény, amely másban riadalmat vagy megbotránkozást kelthet."

Akkor én feljelenthetem Kövér Lászlót, amikor megbüntette Jakabot?

Mert az a történés bennem erős riadalmat és megbotránkozást keltett!!!

És még sokunkban.

2021. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4 es válaszoló szerintem kötél általi halált fogok kapni de nem ki zárt a villamosszék
2021. júl. 29. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ott helyben lelőnek.
2021. júl. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha fehér vagy, akkor szigorúak, ha túlpigmentált lennél, akkor egy sima garázdaság a kultúra része, így nem büntetendő. Én csak összeszólalkoztam 3 feketelábúval, volt egy kis kiabálás, de semmi más, 2 évig voltam gyanúsítotti státuszban garázdaság miatt, az a ganyé ügyész háromszor hosszabbított nyomozást, letöltendővel! riogatott. Szerencsémre egy folyamatban lévő súlyosabb bűncselekményt akadályoztam meg, így nagy nehezen megúsztam, de akkor rá kellett jönnöm, hogy vannak a "védett" fajok akik büntetlenül sok mindent megtehetnek, és van az egyszeri fehér ember, akire meg lesújt a vasszigor.
2021. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudjátok véletlenül , hogy ha kiborítják más kukájából a szemetet a földre az garázdaság? Semmi anyagi kár nincs.Nincs szemtanú csak kamerafelvétel. Egy telep külsô kerítése mellett a falun kívül.
2021. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!