Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Családon belűl probléma ( sogoromékról írok nektek). Kihez illetve hova lehetne fordulni segítségért hogy a 4gyermekük normális életet éljen?!?? Gondolok itt arra a problémára hogy a gyerekek én szerintem veszélyeztetve vannak mind lelkileg, mind testileg. Áram nélküli ház, víz nélküli ház (vizet a 3om utcával arébb lévő kutrol hordanak) ebből kifolyólag nincsenek rendesen tisztán tartva, napi higiénia egyáltalán nincs meg nekik (ha eljönnek hozzánk nagy ritkán nem tudják hogy kell kezet mosni,ez csak egy egyszerű példa a sok közül) fözni max egy héten egyszer föz a többi napon kenyeret esznek a gyerekek, napi szinten a fű szívás (nem kis mennyiségben kB 10-15 ilyen cigit ketten elszivnak egy nap) meg ez mellé minden nap az alkohol, hétvégenként más drog is hozzá társul ezeket mind a gyerekek elött csinálják. A gyerekek piszkos, szakadt ruhába járnak. Tőlünk segítséget nem fogadnak el már többször is próbáltunk segíteni nekik de elutasitanak ezáltal csak nézem a gyerekek napi szenvedését ami nagyon fáj nekem mert segíteni akarok de nem engedik. Ez mellet ugye amit az elején is írtam higy lelkileg is bálmazva vannak gyerekek mert a "minek szűltelek meg titeket ti f*****k, dögölnétek már meg" és ennek társai nem szeretném tovább részletezni.

Segítsetek kihez forduljak vagy hova hogy javuljon a helyzetük és normális körülmények között éljenek a gyerekek???? ☹️☹️☹️☹️

Mit lehet ilyen estben tenni?



2021. aug. 15. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben névtelen feljelentést tennék a rendőrségen kiskorú veszélyeztetésének minősített esetéért.
2021. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Gyámhatóság.
2021. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj a 'fenebe'! :) (na jo vicceltem!) ... valojaban a 'sohivatalban' kell a beadvanyt beadni :)))
2021. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyámhatóság nem cselekszik, akkor tegyél feljelentést a rendőrségen vagy az ügyészségen. Ha nem tesznek semmit a rendőrök, akkor menj be egy ügyvéddel az ügyészségre és máris átértékelik a helyzet prioritását.
2021. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 és 2es hozzászolás köszönöm, valójában ez fordult meg nekem is a fejembe és csak megerösitést vártam hogy esetleg más is oda furdulna-e a helyembe.

3as hozzászolás ha viccelődni van kedved azt kérlek ne itt tedd meg, ez nem az a kérdés ahol a vicceskedni kell, köszönöm.

2021. aug. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!