Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért maradhatnak szabadlábon,...

Azért maradhatnak szabadlábon, mert a rendőrségnek és a fogdáknak nincsen szabad kapacitása? Érdemes lenne törvényt/jogszabályt változtatni?

Figyelt kérdés

[link]


A három támadó szabadlábon védekezhet.


Állítólag kevés a börtönőr és a férőhely Magyarországon. Jobb szabadlábon hagyni az ilyeneket?



2021. aug. 18. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés a férőhely és az őr, akkor mit változtatnál a törvényen? Attól nem lesz több. További börtönöket kellene építeni, és megfizetni az őröket.
2021. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1-es! Erről van szó! A baj az, hogy az ilyeneket szabadon hagyni sem jó ötlet..

Úgy tudom épülnek börtönök, azt hogy a dolgozókat mennyire fizetik ott, nem tudom, hátha ír ide valaki, aki ismeri az ottani viszonyokat.

2021. aug. 18. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.Manapság bármit meg lehet tenni ,amíg nem ömlik a vér addig semmi következménye. [link]
2021. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tudom épülnek börtönök, azt hogy a dolgozókat mennyire fizetik ott, nem tudom,"



Szánalmas fizetés van mind a rendőri fogdán dolgozok, mind a BV intézetbe lévő őröknél, éppen emiatt rohadt nagy a létszám hiány. A hiány pedig vonzza, hogy a meglévő állomány van hihetetlenül leterhelve, így épülhet az új börtön, fogda, dolgozni nem fog ott senki.

2021. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!