Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaza van a lányom pártfogoján...

Igaza van a lányom pártfogojának vagy csak hazudott a lányomnak?

Figyelt kérdés
Szóval a 15 éves lányom januárban késsel megpróbálta kirabolni a dohányboltott de az eladó nem adott neki oda semilyen készpénzt így távozott.Rá 3 nappal bevitték azóta itthon van.A pártfogója azt mondta hogy börtön nélkül is megúszhatja.De mivel a családban sok a bűnöző és nem tudom mennyire fogja őket követni.Azt mondta hogy őt nem érdekli ha sittre kerül. Az apja is sitten van.

2021. aug. 21. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
"De mivel a családban sok a bűnöző és nem tudom mennyire fogja őket követni." Hát én tudom, már most követi őket. Mi a pontos kérdés ezek után?
2021. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy megúszhatja e börtön nélkül? Én egyedül nevelem és belefáradtam.
2021. aug. 21. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
kolompáréknál zajlik az élet
2021. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy értette hogy ezt a cselekményt megúszhatja. A következőt már ezekkel az előzményekkel nem hiszem.
2021. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem úszhatja meg.

Egy rablás önmagában főbenjáró bűn. A felfegyverkezve elkövetett rablás meg 5 évtől indul. Ha két hónapon belül hármasikreket szülne, akkor is lesittelnék.

2021. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De lehet felfüggesztve kapja.
2021. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem kapja felfüggesztve.

Sima rablás esetén, amiben pszichikai bűnsegédként szerepelt, még lenne rá esély, de így nem.

Egy fegyveres rablásra nem is adhat a bíró mást, csak letöltendőt.

2021. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!