Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az buncselekmény ha aluminiumb...

Az buncselekmény ha aluminiumből öntök aranyrudakat, lefestem arany festékkel, majd eladom mint hamis aranyrud?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 12:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Eladom mint hamis aranyrud. Ez nem egyértelmű? De végülis igazuk van tényleg könnyebb az alumínium mint az arany...
2021. szept. 28. 13:20
 32/37 Mézga Krisztina ***** válasza:

Nem akarok kötözködni, hisz mindenképpen úgy adod el, mint hamis aranyrudat. A mondat nem szögezi le, h a vásárlónak elmondod, ez egy hamis aranyrúd.

De lehet, h én vagyok túl kukacos...🙂😉 Vállalom, én ezek szerint nem értettem jól.

2021. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Azt hinném hogy akkor úgy kell írni hogy eladom mint igazi aranyrudat. De én se vagyok nyelvész 👅
2021. szept. 28. 14:09
 34/37 Mézga Krisztina ***** válasza:

Sztem így lenne szabatos:

...majd eladom úgy, h ez egy hamis aranyrúd."

Nna! Kinyelvészkedtem magam.🙂

2021. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kedves alkimista!

Azt írod "... aluminiumből öntök aranyrudakat, lefestem arany festékkel ...".

Ha aranyrudakat tudsz önteni "aluminiumbŐl", miért fested le? Ha aranyrudakat öntesz, azoknak bizonyára arany színük lesz - ne rontsd el a festéssel! 🙂

2021. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod akkor inkább ezüst festékkel festem le s eladom mint aluminiumot
2021. okt. 2. 15:40
 37/37 A kérdező kommentje:
Hamis aluminiumot
2021. okt. 2. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!