Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést azért,...

Tehetek feljelentést azért, mert visszaéltek Badoo-n a fotóimmal, adataimmal? Foglalkoznak az ilyen ügyekkel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mivel ez ránézésre is adatlopás. De sztem még más bűncselekményt is elkövet az, aki vissza is él a lopott adatokkal, nem tudom azt hogy hívják, személyiségi jogok megsértése. De sztem biztosan foglalkoznának vele.
2021. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
76%
Ismeretlen tettes ellen tudsz tenni egy feljelentést, pár hónapra rá pedig fogsz kapni egy levelet hogy bizonyíték hiányában lezárták az ügyet.
2021. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Miért zárnák le bizonyíték hiányában, amikor be tudom vinni fotón, hogy valaki regisztrált az adataimmal?
2021. szept. 27. 16:27
 4/72 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg, csak nyerhetsz vele.
2021. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Ezek szerint foglalkoznak vele?
2021. szept. 27. 17:02
 6/72 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, én Tinderen, Puncson de még itt is megfordultam, úgy hogy azt se tudtam hogy az előbbiek léteznek. Gyakorlatilag minden csinos lány fent volt ezeken az oldalokon, anélkül, hogy tudnánk róla.

30N

2021. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
? Ez nem válasz volt
2021. szept. 27. 17:17
 8/72 anonim ***** válasza:
31%

Azért írtam, hogy tudd, nem te vagy az első. Mert emlékszem eléggé felzaklat egy nőt az ilyen. Csak meg akartalak nyugtatni.

Egyébként próbáld felnyomni, hátha lesz valami és híre megy. Akkor talán kevesebb ilyen lenne a jövőben.

2021. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
25%
Egy próbát megér. De nem biztos, hogy el tudnak jutni a tetteshez. Rendszeresen kapok különböző szolgáltatókra hivatkozó adathalász emaileket. Egyszer az egyiket elküldtem az adott szolgáltatónak a benne található linkkel együtt(csak hogy tudjanak róla, természetesen sosem kattintok rá semmilyen adathalász linkre.), aztán egy idő múlva jött egy ajánlott levél a rendőrségtől, hogy a feljelentésem(úgy látszik annak minősült) ügyét lezárták, mert nem tudták kideríteni, hogy a linket kik hozták létre. Szóval kétesélyes a dolog, veszteni nem veszthetsz vele. A másik út, hogy a badoo-nál kérelmezed a képeid eltávolítását. Ha bebizonyítod nekik, hogy te vagy a képeken, akkor törlik őket(és azt a profilt is).
2021. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
Szóval túl jó esélyekkel nem indulok. Felháborító az ilyen, ha valóban nem foglalkoznak vele. A badoo adatvédelmi szabályzatában pedig benne van hogy együttműködnek akkor a rendőrség mire képes ha erre se?!
2021. szept. 27. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!