Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést azért,...

Tehetek feljelentést azért, mert visszaéltek Badoo-n a fotóimmal, adataimmal? Foglalkoznak az ilyen ügyekkel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
67%
Az a "fele", aki szerint ki lehet deríteni, semmivel sem ért többbet a témából, mint te, azaz foglamuk sincs, csak a szájuk jár!
2021. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
De akkor mi alapján kezdik el alapból a keresést? Erre senki nem válaszol, meg hogy akkor mi ez a nagy felhajtás az Ip-vel ha még a rendősrég se megy vele semmire.. Én inkább a másik felének hiszek
2021. szept. 27. 21:44
 43/72 anonim ***** válasza:
0%
Troll... csak provokál.
2021. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, de higgy amit akarsz. Megyek holnap a rendőrsége. Rendez magyarázatot a kérdéseimre bezzeg egyikőtők sem tud adni
2021. szept. 27. 22:08
 45/72 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látszik, hogy nagyon feldúlt vagy. Az meg sem fordult a fejedben, hogy a férjed nem is ártatlan, hanem valóban regisztrált egy társkeresőre? Volt ilyen barátnőm, aki ugyanebben a cipőben járt. Szerintem fogadd el és inkább beszélgess el őszintén a férjeddel, mintsem ekkora ökörségbe kezdj, mint amiket ítt most leírsz.
2021. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Akkor miért jött volna ő a feljelemtéssel?
2021. szept. 28. 12:36
 47/72 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdés műszaki részére válaszolok. Ha az illető nem használt proxy szervert/VPN-t, stb. akkor a szolgáltató meg tudja mondani, hogy a regisztráció pillanatában épp melyik lakcímhez volt hozzárendelve(de azt, hogy épp ki ült a gép előtt, vagy csatlakozott a wifi-re természetesen nem. Az más kérdés, hogy ezt az információt kiadják-e a feljelentőnek. Ha viszont használt valamilyen proxit, vagy hasonlót, akkor szinte lenyomozhatatlan.
2021. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Illetve eszembe jutott még valami. Ha egy férj szavahihetősége a kérdés, akkor ajánlom a poligráfos vizsgálatot. Sok cég nyújt magánszemélyeknek ilyen szolgáltatást. Két dolog azonban mindenképp kell hozzá: a vizsgálandó személy beleegyezése és kb. 50-100 ezer jó magyar forint.
2021. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
És ha esetleg idő közben már törölték a regisztrációt? Vagy ez akkor is visszakereshető?
2021. szept. 28. 17:20
 50/72 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van kérdező!? Mégsem mentél a rendőrségre feljelentést tenni? Vagy apuci nem mert? 😂
2021. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!