Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönbe be lehet vonulni...

A börtönbe be lehet vonulni önként ártatlanul?

Figyelt kérdés
Úgy érzem odavaló vagyok, mert egy társadalom haszontalan tagja vagyok. Úgy érzem rászolgáltam egy büntetésre.

2021. okt. 12. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szemetelj szándekosan
2021. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A törvény nevében életfogytiglanra itéllek.

Jobb most már?

2021. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

"Úgy érzem rászolgáltam egy büntetésre."


Szerintem egy dominát keress, ne börtönbe akarj menni.

2021. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ártatlanul nem, de kövess el valamit, például törj be egy kirakatot, és mire a rendőrség kiérkezik, legyél félreérthetetlenül olyan pózban, mint aki lopást tervezett. Ezért legalább 2 évet kaphatsz, ezidő alatt szerintem megízlelheted a benti dolgokat, és eldöntheted, hogy akarod-e hosszabb távra vagy életfogytra. Végülis egész király odabent, mert ingyen kvártélyt, kosztot és orvosi ellátást kapsz. Csak mellé esetleg el kell viselni némi fizikai és szexuális erőszakot.
2021. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, behívó nélkül nem megy!
2021. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetne,h szemetet szedsz minden nap par orat? Megadnek utcakat erdeklodes eseten. Nagyon hasznos dolog lenne sokunk szamara a szemetszedesed. En meg sokan hiaba dobjuk a szemetwt a kukaba,igy is vannak,akik eldobaljak.
2021. okt. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!