Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha házasok vagyunk, elviheti...

Ha házasok vagyunk, elviheti e az apa az 1 éves gyereket valahova pár órára ha az anya nem egyezik bele?

Figyelt kérdés
A férjem a szeretőjéhez vinni, hogy hármasban legyenek, nekem azt mondja csak a gyerekkel akar lenni akar lenni kettesben. Megteheti e ha én nem egyezek bele?
2021. okt. 18. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti.
2021. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha közben beadom a válókeresetet?
2021. okt. 18. 18:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal ha külön van a két szülő, két évesnél fiatalabb gyereket nem vihet el az anyja nélkül, vagy rosszul tudom?
2021. okt. 18. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi joga van a gyerekhez, mint neked, egészen addig, amíg a felügyeletet nem rendezitek
2021. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a válókereset ebben a kérdésben semmi, köze sincsen hozzá.

gyermekelhelyezési per a dolog neve amit keresel.

de ott is az van, hogy a bírósági döntésig egyenlő mértékben gyakoroljátok a felügyeleti jogot.

ha pedig van elég pénz, akkor egy elhelyezési per évekig is eltarthat és ugye végig marad a közös felügyeleti jog.

magyarul viheti, mert ugyanannyira az övé mint a tiéd.

2021. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 19. 08:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!