Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy van-e èrvènyes magyarorszàgi lakcímem?

Figyelt kérdés

2013 óta külföldön dolgozom, a TB-t egèszen biztosan visszavontam, de nem vagyok benne biztos, hogy kijelentkeztem-e vèglegesen a magyarorszàgi lakcímemrôl. Àllítólag nem lehetne meg a lakcímet igazoló kàrtyàm, mert bevontàk volna, amint azt megteszem, de az mèg mindig itt van nàlam. Hogyan ellenõrizhetem le, hogy van-e mèg lakcímem otthon? Be kell jelenteznem egy website-ra vagy fel kell hívnom valakit?


Köszönöm a segítsèget!



2021. okt. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
rajta van a lakcim kartyadon :)
2021. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg te nem jelentkezel ki , vagy a lakcímed tulajdonosa nem kényszerkijelent, addig érvényes a lakcímkártyád.

Állandó kártya nem jár le.

2021. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajléktalan vagy akkor is van lakcímkártyád.

[link]

De a legegyszerűbb ha felhívosz egy okmányirodát.

2021. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üresen áll a lakásod? Valakit hagytál benne és lakja? Társtulajdonban vagy valakivel? Nem szoktál haza járni és megnézni ki lakik ott?
2021. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!