Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sziszatok! Nem találom...

Katalin Zsuzsanna kérdése:

Sziszatok! Nem találom sehol, de nekem nagyon tetszik egy név, Baphomet. Viszont nem tudom, hogy hol lehetne anyakönyveztetni, vagy megkeresni, hogy anyakönyvezzék. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy jutott eszedbe ilyen név? Mintha csak random betűket egymás mellé raknánk. Vagy lehet műveletlen vagyok és tudni kéne, kit hívnak így. Egyébként ha rákeresel, hogy név anyakönyveztetése, biztos megtalálod, de most mondom, hogy nem ezt nem fogják engedélyezni.
2021. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megnézed az mta utónév listáját, rajta van-e. Ha igen, anyakönyvezheto, ha nem, beírod a google-ba, hogy "utónév engedélyeztetése" és megkeresed, mi a teendő.
2021. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hatosagi@me.gov.hu


Ide kell írni név engedélyeztetés esetén hogy mint, 2-3 nap, és válaszolnak. Más az eljárás 2,magyar allampolgar szulonel és más ha, egyikük nem magyar, mint nálunk.

2021. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyar allampolgarok esetén tudni kell viszont hogy ha, engedelyezik, akkor is csak a magyar, kiejtés szerint lehet anyakonyvezni, azaz gondolom Bafomet.
2021. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké, utánanéztem a névnek. Kamu lehet a kérdés vagy nem teljesen 100-as a kérdező.
2021. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"A Baphomet-szimbólum a sátánizmus elsődleges jelképe."
2021. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5os na igen, így már biztosan nem fogják engedelyeztetni.
2021. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Baphomet egy démon neve. Nyilván rengeteg Kovács Baphomet fog szaladgálni az utcákon, kérdező... Vagy kamu kérdés vagy sátánista a kérdező.
2021. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utànaolvastàl a jelentèsènek?!?!? Az ördög neve, az usa beli sàtàn egyhàza központi figuràja. Ilyenről ne akarj gyereket elnevezni. A Lucifer legalàbb fènyhozòt jelent, az azt hiszem adhatò.
2021. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem gondolod komolyan. Vagy trollkodsz.

De ilyet úgysem engedélyeznek.

2021. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!