Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanacsotok kell?

Tanacsotok kell?

Figyelt kérdés
Tavaly november ala irtam egy szerzodeset. Elote koz szereplo voltam akor is de most ojan dolgotat kell csinalnom amiket nem lenne hozza kedvem. Pl. undoritosagok dolgokat kell foznom meg fojton meg is kostoln i a video ban direkt le jaratnom magam multkor szo szerint az volt a feladatom hogy egyek kb tomeny fa hejat es en ezt mar nem birom.persze ezek videok hoznak sok megtekintes meg penzt is ugye de en ebol alig-alig kapok ki akarok lepni de elvileg nem tehetem meg mert tart a szerzdes. mit tehetek
2021. okt. 24. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Irénke, várd meg míg lejár a szerződés és utána próbálj meg normális lenni! :)

Legközelebb meg nézesd meg a szerződésedet egy írástudóval, mert nem minden a pénz!

2021. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a tanácsom, hogy legközelebb alaposan olvasd át a szerződésedet.
2021. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ojat mondgyatok amivel segitesz
2021. okt. 24. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Beszélj egy munkajogásdzal,ha olyan dolgot végeztetnek veled amit nem tartasz biztonságosnak megtagadhatod a munkát. Egy szaki azért a te esetedben jobb kifogást is tudna
2021. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!