Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol keressek betegjogi ügyvédet?

Hol keressek betegjogi ügyvédet?

Figyelt kérdés

Tudom google, de szeretném ha valaki egy konkrét személyt tudna ajánlani.

(Ha van ilyen, és tudott segíteni)


2021. okt. 27. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs de a választ nem tudom, viszont érdekel a válasz, mert a batyámnak egy úgymond rutinműtét után lebénult a karja és mi is perre akarunk menni e miatt, mert egyertelműem műhiba következménye.
2021. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem a párom anafilaxiás sokkon esett át, mert a műtét előtti többszöri figyelmeztetés ellenére latex kesztyűben operálták. Persze tudom hogy sokminden le van írva a műtéti beleegyező nyilatkozatban mint lehetséges szövődmény, azonban úgy gondolom egy ilyen szarvashibának ehhez semmi köze, mint inkább gondatlanság.


Sajnáloma a bátyádat, őszintén remélem hogy sikerül valakit találnotok, ha nem nagy kérés kérlek írd le ide is, vagy akár privátba, ha sikerült valakit találni.

2021. okt. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!