Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Obiból "lopás", történhet valami?

Obiból "lopás", történhet valami?

Figyelt kérdés
Kb egy hete csavarokat keresgéltem az obiban. Egy 4 darabos kis készletet durván 600 forint értékben valogatás közben ingem zsebébe tettem. Majd ott is maradt, most találtam meg... szerintetek lehet belőle valami? Vagy visszamenjek vele így egy hét után? Vagy törődnek egyáltalán ilyesmivel?

2021. nov. 6. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem "loptál", hanem loptál.Azt most nem firtatom mennyire hihető véletlenül lopni...Velem sosem történt ilyen.

A kérdésedre vaszolva, ha akkor ott nem buktál le, valószínűleg már nem is fogsz.

Legközelebb ne "lopj"...

2021. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elhiheted 600 forint értékben miért tennék ilyet, azt se tudom miért nem csipogtam be? Vonalkód van rajta. Ciki lett volna de ez van...
2021. nov. 6. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszek semmit.Vannak akiknek az olcsó termék is jobban esik ingyen.

De minek teszed zsebre a bolt tulajdonát?Amíg nem fizetted ki, az nem a tied.

2021. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kosár nélkül mentem, vettem csomó mindent, nem fért el a kezemben, mire a kasszához értem totál kiment a fejemből. De mindegy igazából mit hiszel, a kérdés nem a szándékosságra irányult.
2021. nov. 6. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, azért írtam, hogy legközelebb ilyet ne csinálj, mert senki más sem fogja elhinni, hogy véletlen volt.Gondolom ha a te üzletedből "lopna nem szándékosan" egy kis 600Ft-os terméket minden vásárló, akkor te nem foglalkoznál vele.
2021. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

A vonalkód nem riaszt be, mégis hogy riasztana? :D

Ha ott nem kaptak el, nem lesz belőle az ég világon semmi.

Én egy időben rendszeresen loptam, sokkal húzósabb helyzeteim voltak, és semmi nem lett.

2021. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

"Kosár nélkül mentem, vettem csomó mindent, nem fért el a kezemben"

Miért nem vittél kosarat, nem logikus, ha csomó mindenért mész, az Obi szakáruház ott nem szoktak csak úgy venni még ezt-azt.

2021. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hidd el ha feleségeddel mész tud minden kis karácsonyi göncöt összeszedni.. amúgy nem volt kézikosár, ennyi.
2021. nov. 7. 21:58
 9/9 anonim válasza:
Tolvalytol lopni nem bűn. Márpedig, aki 4 csavart 600 ért ad 60 helyett a nem más.
2021. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!