Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köteles vagyok magamat beoltat...

Köteles vagyok magamat beoltatni hogy cukor beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Kormányablakban dolgozom
2021. nov. 17. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Koteles leszel mint allami alkalmazott hamarosan. Sajat jolfelfogott erdekedben egyebkent is erosen javallott lenne: [link]
2021. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

599/2021. (X. 28.) Korm. rendelet

a koronavírus elleni védőoltásnak az állami és önkormányzati intézményeknél foglalkoztatottak által történő kötelező igénybevételéről [link]


A rendelet a köznevelési intézménynél, a szakképző intézménynél, a felsőoktatási intézménynél, a kulturális intézménynél (ha az eddigiek állami vagy önkormányzati fenntartásban működnek), a rendvédelmi feladatokat ellátó szervnél, a honvédelmi szervezetnél, a bentlakásos ellátást nyújtó szociális szolgáltatónál, intézményben (ha az állami vagy önkormányzati fenntartásban működik), a gyermekjóléti vagy gyermekvédelmi szolgáltatónál, intézményben, hálózatnál, illetve javítóintézetnél (ha az állami vagy önkormányzati fenntartásban működik), a kormányzati igazgatásról szóló törvény hatálya alá tartozó szervnél, a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény hatálya alá tartozó szervnél (ide tartozik a polgármesteri hivatal és a közterület-felügyelet is), a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál foglalkoztatott személyek vonatkozásában tartalmaz szabályozást.

2021. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegeknek az elejétől kezdve jobban ajánlották, mert ez is rizikótényező. Szóval semmiképp sem mentség.
2021. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!