Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Utcán, közterületen, tömegközl...

Utcán, közterületen, tömegközlekedésen való zene ordítatást nem lehetne betiltani?

Figyelt kérdés

Nem "boomerségből", én is fiatal vagyok, de idegesítenek ezek a suttyó prolik (suliba is idegesített), akiknek nem telik fülhallgatóra, minden közelben lévőnek hallgatni kell a nagyon igényes, komoly zenéjüket, ja nem... inkább az agyi szintüknek megfelelő, mulatós/cigány/rap/trash szarjukat.

Az otthonról bömböltetett siratós/mulatósról nem is beszélve, amit 1 km-re hallani.



2021. nov. 19. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem arról szól, hogy nem telik rá nekik, szimplán barmok.

Amúgy tényleg baromi idegesítő

2021. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy telik rá, ha hangosítót is tudnak venni, hogy mégjobban idegeljék az embert, csak kifiguráztam őket.
2021. nov. 19. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Engem is nagyon zavarnak. Az még nem zavar, ha kiallatszik a füleséből a zene, mert olyan hangosan hallgatja, de amikor munka után mentem a villamossal haza és csak egy kis csöndet akartam és helyette a bömbölő zenét keleltt hallgatni mert a kiscsaj vagy srác nem rakott be egy krva fülhallgatót, ordítani tudtam volna.
2021. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Azért az is érdekes, hogy aki így közkinccsé teszi, hogy mit hallgat, hát valahogy sosem mondjuk egy Haydn-szimfónia szól, hanem kisgrófo és hasonszőrű társai fülsértő rikácsolásait kell nekünk is hallgatnunk...
2021. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es nem diktatúráról van szó, az más dolog hogy egy ember megcsinál egyszer kétszer ilyet az életében, elkapja a hév, a bulizhatnék fiatalon mittudomén, nem erről van szó.

Hanem akik feszt bömböltetik a buszmegálóba, a vonaton, iskolában, munkahelyen, vagy akár otthon figyelemfelkeltés céljából, hogy mindenki hallja hogy itt ki a jani, kinek van a legjobb zenéje.

2021. nov. 19. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Ezek primitív, ki ha én nem emberek, akik ezzel demonstrálják, hogy rájuk nem vonatkoznak a szabályok, nem érdekli őket a többi ember.
2021. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
A csőcselék jó szó az ilyen emberekre.
2021. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
Hivatalosan most tilos, már csak be kellene tartani velük a játékszabályokat.
2021. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
De jó lenne. Különösen a family frostot kellene.
2021. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!