Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni ha átvertek...

Mit tudok tenni ha átvertek Paypalon?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy cipőt egy Instagram oldaltól és a fizetés Paypalon keresztül volt megoldható.

Megadta az email címet, át is utaltam,majd írtam neki,hogy mi a helyzet, megérkezett-e?

Nem látta 2 óráig pedig elérhető volt. . majd 2 óra múlva akartam neki írni de visszavonta az összes üzenetet amit küldött (email címet is), és letiltott.


Kihez forduljak ez ügyben, rendőrség?



2021. nov. 22. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Paypal buyer’s protection… ja nem, mivel voltál olyan hülye, hogy magáncímre küldted a pénzt
2021. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért, milyen a nem magáncím?
2021. nov. 22. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, de úgy tudom 50 ezer forint alatt nem sok mindent tudnak tenni.
2021. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
😅😅😅 Istenem, nekem is ezzel kene foglalkoznom, enbyi balekot
2021. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 ha pl PayPal felületén kártyával fizetsz, mondjuk valamilyen webshopon (pl ebay vagy sok magyar webshopnál is van már Paypal fizetés) rendelsz valamit és ezt a fizetési módot választod
2021. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Három opciód van.

1. Ha a paypalon a pénzt "szolgáltatásért" küldted, akkor buyer protection, nyiss vitát és visszakapod a pénzed.

2. Ha paypalon keresztül a "család/barát" opcióval fizettél akkor nincs buyer protection, paypal nem fog segíteni.

3. Amit ilyenkor tehetsz, hogy bemész a bankodba, és velük csináltatsz egy chargeback-et. (csak akkor működik, ha a bankszámládról fizettél, ha paypal egyenlegről akkor nyilván nem)

2021. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!