Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A politikusok miért bulizhatna...

A politikusok miért bulizhatnak maszk nélkül, illetve tavaly is amikor be volt tiltva a találkozás, nekik miért szabadott?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem szabadott.
2022. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még az angoloknál is volt tavaly is karácsonyi politikus parti.

Csak azért derült ki, mert valami titkárnő kipakolt, képekkel mindennel együtt, különben meg se tudta volna senki.

közben az angolok mondták a legjobban hogy a legsúlyosabb lezárások kellenek.

Jól átverték az embereket.

2022. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem ez annyira zavar :c megy el a fiatalságom, nem mehettünk sehova, nem lehetett bulizni, kimaradtak az egyetemi "legszebb éveink", a szalagavató, a gólyaév, azokra, akik meg hozzák a törvényeket, az egész nem vonatkozik...
2022. jan. 2. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem vesztettél semmit. Annyira bírom az ilyesfajta siránkozókat. Mellesleg bulizni mehetsz 3 év múlva is, az nem korhoz kötött...
2022. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem volt szalagavatóm, nem volt gólyatáborom, gólyahetem, örülök, hogy szerinted nem vesztettem semmit, de én nem így érzem.
2022. jan. 2. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Ezek teljesen felesleges és haszontalan események. Én anno bejelentettem, hogy nem megyek a szalagavatóra, mert semmi értelme és nem is mentem. Sőt, a ballagástvis kihagytam. Gólyatáborba sem mentem, mert annak sincs semmi értelme. És mégis elvégeztem az egyetemet, itt vagyok dolgozó, lassan családos emberként és ha ma lennének ezek a jelentéktelen hülyeségek, akkor sem mennék el egyikre sem, mert nem érdekelnek. Tiniként az emberek sok dolgot túlértékelnek, amire meg oda kellene figyelni (minél jobb érttségi) arra fittyethánynak.
2022. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy neked Xakárhány évesen ez egy semmiség, de mások vagyunk :) nekem 18 évesen lehet, hogy nagy dolog lett volna egy utolsót együtt bálozni az osztályommal, a legjobb barátaimmal, mikor mi lányok erre iszonyatosan rá tudunk készülni, ruhával, tánccal, lélekben, mindenhogy... És tudod van olyan, hogy valakinek vannak barátai, és nem feltétlen haszontalan dolog egy tábor, vagy egy bál :D szomorú fiatalkorod lehetett, sajnálom
2022. jan. 2. 23:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Éés az érettségim kitűnő lett emelt matek-fizikával, mérnöknek is kezdtem tanulni, úgyhogy a tanulmányi eredmény teljesen irreleváns ezesetben, ha lett volna szalagavatóm, akkor sem sikerült volna rosszabbul.
2022. jan. 2. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Fogadd el, amíg világ a világ, politikus azt csinál amit akar. De ez nem hozza vissza a te elvesztett élményeidet.
2022. jan. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

A mi sulinkban bőven Covid előtt is csak annyi volt a szalagavató, hogy a könyvtárban ránk tűzték, mindegyik osztály előadott valami rövidet, aztán a nem túl nagy tornateremben ettünk pár sütit és annyi. Több helyen sincsen nagy ünnepély.

Gólyahét az mi? Nálunk ilyen nem volt, simán ment első naptól az oktatás, s mérnöki karon eléggé be is voltunk táblázva.


Kérdésre válaszolva: Nekik sem volt szabad, de amíg nem buknak le, nem tud róla senki más.

2022. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!