Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet feljelenteni a...

Hogyan lehet feljelenteni a póstát amiért folyamatosan engedélyem nélkül direkt marketing ajánlataikkal zaklatnak?

Figyelt kérdés

én soha nem adtam arra engedélyt ha levelet vagy csekket adok fel akkor különböző biztosítások meg megtakarításokról kapjak élő hangú reklámot, és e-mailt is írtam hogy ehhez nem járulok hozzá de nem veszik figyelembe.

ahogy le lehet iratkozni pl hírlevélről vagy telefonos megkeresésekről akkor a személyes zaklatást is meg lehetne kellene tudni állítani de akkor hogy ha ők ezt nem veszik figyelembe hogy én ezt megtiltom?


2022. jan. 9. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Hol kapsz ilyen reklámokat?
2022. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
addig nem hajlandó kiszolgálni a nyanya ott az ablaknál amig nem hallgatom végig a "kedvező ajánlatokat" a pósta biztosíttótól és hasonlókat és hiába mondom hogy nem járulok hozzá azt mondja neki ez ki van adva nekem kötelességem meghallgatni
2022. jan. 9. 22:03
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nekem soha nem volt ilyen gondom. Mi lenne ha nem okoskodnál hanem belátnád, hogy a munkáját végzi és azt a 17 másodpercet amíg tart nem húznád el a többszörösére azzal, hogy direkt kötözködsz vele?

Nem kell az engedélyed ahhoz, hogy valaki beszéljen hozzád. Nem kell meghallgatnod, el is mehetsz onnan.

2022. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy doboz xanax lesz rá a megoldás
2022. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
2022 van. Mit csinálsz a postán?🤣
2022. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Huh, nem irigylem a postáskisasszonyokat.
2022. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

"Egy doboz xanax"

Egy nem lesz elég.

2022. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

"Egy doboz xanax"


Egy nem lesz elég.


Illetve ha iszik rá akkor elég lehet.


Vagy az a baj, hogy már most is töménnyel öblíti.

2022. jan. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Tisztázzunk valamit:

Megkérdezi, hogy érdekel-e egy kedvező ajánlat, nemet mondasz és addig nem szolgál ki, amíg el nem mondja azt a kedvező ajánlatot?

2022. jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jan. 10. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!