Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kukára ragasztok kis...

Ha kukára ragasztok kis méretű matricát, ami visszakövethető, azért megbűntetnek?

Figyelt kérdés

(Vagy egyéb helyekre, pl. pad lába, korlát, stb.)


Nem termék lenne rajta, semmi ilyesmi, nem politikai célzatú vagy felnőtt tartalom. Instagram megjelölésével, kis betűvel a matrica szélén.

Ugyanígy, ha nem jelölöm meg a profilt, de kiteszem a róla készült fotót?

Foglalkoznak egyáltalán ilyen apróságokkal?

Köszönöm a segítséget.



2022. jan. 17. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max rongálásért hogy összeb#szod az újonnan felújított buszmegállót.
2022. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját kukádra azt ragasztasz, amit akarsz (ha nem bűncselekmény vagy szabálysértés pl pucér kép, horogkereszt)


Más kukájára csak engedéllyel

2022. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi pihent agyu embert. Ki a francnak jut ilyen mégis eszébe… komolyan mások meg dolgoznak.
2022. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3!

Szerintem ne pihent agyúzzál és személyeskedj, miközben azt se tudod, pontosan miről van szó. Köszi.

A többi választ köszönöm.

2022. jan. 18. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Az instagramreklámokat úgy utálom. Akkor legalább lenne rajta valami plusz.
2022. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan, hogy reklámtörvény , de szerintem senki nem fog visszakövetgetni, meg bejelentei se.
2022. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem reklám, lesz benne plusz, ami egy szerintem fontos dolog. Az instám csak azért lenne megjelölve rajta, hogy ha már foglalkoztam vele, akkor köthető legyen hozzám :)
2022. jan. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!