Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A magyar börtönökben vannak...

A magyar börtönökben vannak rendes fogvatartottak?

Figyelt kérdés
A börtön az börtön, de előfordul, hogy van bent rendes ember is?

2022. febr. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint mondani szokták: a börtön tele van ártatlanokkal.
2022. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Innen Miskolcról akikről hallottam vagy környékbeli, azok többnyire ütöttek bent és kaptak is jócskán, mert nem volt ismeretsége. Az egyik kölyök bekerült itt, de hamar ki is készítették és úgy megverték hogy reggelre belehalt, na ennyire lehet bízni idegenekben.

A börtönben amúgy sem szokás köszöngetni, meg kezet fogni, miután bementél úgyis eldől hogy ütni kell-e rövid időn belül. Magyarként meg főleg.


Nagyon jó esélyekkel csak kisebb vétségeknél, jönnél ki jobban.

2022. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Biztos. Régebben én is hallottam olyanról Szegeden, aki az utcán sétált éjszaka hazafele, és páran belekötöttek, harcművészetben jártas volt, leverte őket, és az egyiket véletlenül úgy ütötte meg, hogy belehalt. Elítélték kb. 3 évre gondatlanságból elkövetett emberölésért. Ő szerintem rendes ember, hiszen csak magát védte.
2022. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
80%
2-es Szerintem sok amerikai filmet nézel.
2022. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Itt a cikk akkor

[link]

2022. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!