Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A cég tud bármit kezdeni egy...

A cég tud bármit kezdeni egy „leltárhiánnyal“ 1 évvel a felmondás után, ha nekem általuk aláírt papírom van róla, hogy a keresett „hiányt“ távozáskor átadtam?

Figyelt kérdés

Ott van a kilépőn feketén fehéren hogy a leltárt hiánytalanul átvették, és tételes felsorolás hogy ez az amaz átadásra került.

És most 1 év után keresnek rajtam valamit ami ott van a papíron hogy átadásra került. Pecsét dátum aláírás.


Akkor ez ennyi- ÍJ kártya? Így jártak?


2022. márc. 12. 09:47
1 2
 1/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Màr kérdezted. Ha van paporod mit izgulsz nem érhet baj. De azért a hiányzó cuccot ne tartsd otthon esetleges házkutataskor bajba jöhetsz
2022. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudjuk, elloptad, most rájöttek, blabla


Kicsit unalmasak a kérdéseid

2022. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"most rájöttek,"


Teljesen mindegy ki mire jött rá, a lényeg ki mit tud bizonyítani. ennyi.

2022. márc. 12. 10:16
 4/15 A kérdező kommentje:

"most rájöttek"


1 év után. Taps.

2022. márc. 12. 10:16
 5/15 A kérdező kommentje:

"házkutataskor"


És hova jönnek? A pesti lakásomba ami 1 éve a csupasz falakig üres? vagy ide ki Essexbe Angliába ahol vagyok?

Hova jönnek "házkutatni"?

2022. márc. 12. 10:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lopni és nincs gond.
2022. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Nem kell lopni és nincs gond."


ez a szó hogy "lopás" RÁGALMAZÁS addig a pillanatig, amíg jogerős bírósági procedúrában ezt rám nem bizonyítják. ezt a szót senki ki nem ejtheti a száján---majd ha a bíróság ezt kimondta, majd akkor.


erről ennyit.

2022. márc. 12. 11:02
 8/15 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy egy aláírt papír téged nem mentesít a büntetőjogi felelősség alól.

Nem is tudom, hogy képzeled ezt?

2022. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy loptál. Akkor mit pattogsz?
2022. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mindentudó99 ***** válasza:
Ahoz kepest milyen magabiztos vagy már legalább kétszer megkérdezted itt. F.sik a pi..ád mi?
2022. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!