Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megszületik a bírósági...

Ha megszületik a bírósági ítélet, kérhetem azt, hogy a lakcímem ne szerepeljen egyetlen dokumentumon se?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az utcán egy faszi nekem esett, mert nem voltam hajlandó neki pénzt adni. Feljelentettem, kaptam is a rendőrségtől egy papírt, hogy a nyomozást elindították. Ha megszületik az ítélet, ugye kapni fogunk mindketten papírt, amiben úgy tudom minden személyes adatom szerepel. Lehet kérvényezni, hogy ezekben a papírokban ne szerepeljen a lakcímem? Nem szeretném, hogy megtudja, mert szeretném elkerülni a konfliktustarra az esetre, ha úgy döntene, hogy eljón a lakásomra.
2022. márc. 16. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Adatok zártan kezelése. Így hívják, írj a bíróságra, most azonnal, hogy zártan kéred az adataidat és indokold meg, hogy miért. Nah jó, már csak holnap lesz bíróság, hívd holnap fel öket, vagy ügyszámmal írj e-mailt, holnap már olvassák. Ne várd meg az ítéletet, most cselekedj!
2022. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, intézkedni fogok!
2022. márc. 16. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!