KezdƑoldal » Politika » TörvĂ©nyek, jog » Jogilag szabad 🟠FIDESZES...

Jogilag szabad 🟠FIDESZES pólóban/zászlóval szavazni ? Megtilthatják nekem hogy abban szavazzak ?

Figyelt kérdés

📜 Mert a jogszabĂĄly/vĂĄlasztĂĄsi szabĂĄlyzat Ășgy szĂłl :

- Hogy a vĂĄlasztĂĄsi helytƑl szĂĄmĂ­tott 150 mĂ©ter hatosugaron belĂŒl nem szabad kampĂĄnyolni !

- És ha FIDESZES pĂłlĂłban Ă©s zĂĄszlĂłval megyek szavazni, akkor az kampĂĄnyolĂĄsnak szĂĄmĂ­t ?

❌ MegtilthatjĂĄk nekem a rĂ©szvĂ©tet ?

✔ Befognak engem engedni szavazni ?



2022. mĂĄrc. 28. 13:54
A kĂ©rdezƑ szavazĂĄst indĂ­tott:
✔ Beengednek : Nem szĂĄmĂ­t kampĂĄnyolĂĄsnak
❌ MegtilthatjĂĄk : KampĂĄnyolĂĄsnak minƑsĂŒl
⭕ Nem tudom / erre mĂ©g nem volt rĂĄ precedens
25 szavazat
 1/7 anonim ***** vĂĄlasza:
86%

TörvĂ©ny Ă©rtelmĂ©ben kampĂĄnyolĂĄsnak minƑsĂŒl, Ă©s szabĂĄlysĂ©rtĂ©si eljĂĄrĂĄs alĂĄ vonnak.

Így javaslom tedd ezt, legalább 1 szavazattal kevesebb lesz. 😁

2022. mĂĄrc. 28. 13:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/7 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Törvényileg annak szåmít.
2022. mĂĄrc. 28. 13:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/7 anonim ***** vĂĄlasza:
89%
Kampånyolåsnak szåmít! A Fideszre csak az alja söpredék szavaz. Legalåbb jól lejåratod magad és még szavazni se tudsz.
2022. mĂĄrc. 28. 14:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/7 anonim ***** vĂĄlasza:
19%

#3. Jó lenne, mi? Majd ha esetleg elbukjåtok a vålasztåst, gondoljatok arra, hogy 3-ån csak a Fideszesek fele meg sem jelent szavazni. Håtha így könnyebb lesz feldolgozni, bår nem hiszem :)


KĂ©rdezƑ: minek ezzel bohĂłckodni? Csak felhajtĂĄs nĂ©lkĂŒl menjen el szavazni mindenki Ă©s kĂ©sz! Majd az eredmĂ©ny ismeretĂ©ben lehet örĂŒlni vagy szomorkodni, a többi olyan felesleges. InkĂĄbb arra figyeljĂŒnk, hogy minĂ©l korĂĄbban letudjuk aznap, hĂĄtha most nem lennĂ©nek kĂ­gyĂłzĂł sorok, meg semmi feszkĂł. Gondolj arra, hogy a szavazĂĄs magĂĄnĂŒgy, senki ne tudjon következtetni, hogy te kit tĂĄmogatsz, mutass visszafogottsĂĄgot. Szerintem Ă­gy sokkal elegĂĄnsabb a dolog. ;)

2022. mĂĄrc. 28. 14:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/7 anonim ***** vĂĄlasza:
#10. Komolyan mondom, bƱnös Ă©lvezet ezt a szĂĄnalmas vergƑdĂ©st nĂ©zni. :))
2022. mĂĄrc. 28. 16:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/7 anonim ***** vĂĄlasza:
10, a fideszes vergƑdĂ©s mĂ©g jobb , Bayer Zsolt kirĂĄlyotokkal az Ă©len. Majd vergƑdrök ti 3.ĂĄn
2022. mĂĄrc. 28. 16:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/7 anonim ***** vĂĄlasza:
#6. BrĂŒhĂŒhĂŒhĂŒ, sĂ­rd csak tele a gyakorit, zene fĂŒleimnek. :)
2022. mĂĄrc. 28. 19:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!