Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orbán Viktor képes lenne...

Orbán Viktor képes lenne elvenni az internetem? Meg tudná csinálni?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy facebook-on különböző médiaoldal alá kommentelnek csúnyákat is Orbánra, viszont Orbán Viktor is fent van facebookon mint politikus és oda van írva, hogy hivatalos facebook oldala. Aki oda kommentel az szinte mind fideszes Orbán Viktor szerető. Én az egyik cikkje alá nem szép dolgokat írtam, valamint odaírtam, hogy van olyan ember, aki a kollégáival milliárdokat lop. Oké, hogy nem neveztem meg, hogy kik azok, de ti is tudjátok, hogy kikre gondolok. Majd egy 10 perc mulva töröltem inkább a kommentemet, mert arra gondoltam, hogy Orbán még ügyet csinál belőle, úgyveszi, hogy a milliárdos lopási írásommal biztos ő rá gondoltam és feljelent hamis vádért, meg elintézi, hogy holnaptól nem tudok netezni, elveszi a netet. Tényleg igaz, ez az utóbbi két dolog, vagy csak én vagyok olyan, hogy nagyon túl reagálom a dolgot?

2022. ápr. 6. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyunk Észak-Korea, de még Oroszország se.


Mivel nevet nem írtál így felejthető is, ha írtál volna akkor is, mert ennél durvább kommenteket is írnak, zsarolás, fenyegetőzés…tehát nem

2022. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!