Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy hónapja történt egy bolti...

Egy hónapja történt egy bolti lopás, kb. 12 ezer ft körül. Rendőri intézkedés nem volt. Honnan tudhatom meg h. tettek e feljelentést, mennyi idő mire a rendőrség kiküldi az idézést?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ma már nem küldözgetnek, hanem elvisznek.
2022. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Tehát te loptál? Amúgy akkor rendőrt kellett volna hívniuk. Gondolom a terméket visszaadtad.

Így mivel vissza adtad akkor még a terméket ,tehát nem vitted haza ,akkor is ha feljelentenek max kapsz egy pénzbírságod. Ha meg le is csuknának 2napot kellene ülnöd. Vár még 2hónapot és ha akkor se levelet akkor nem jelentettek fel.

2022. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Na, akkor ezzel a kérdéssel együtt is plusz egy bizonyíték.

Amúgy nem idéznek, hanem egyszer csak rád töri egyik éjszaka az ajtót a bevetési osztály. Jó rettegést addig is.

2022. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Bírom az ilyen bűnözőket.

"Egy hónapja történt egy bolti lopás".

Véletlenül se Egy hónapja loptam a közértben! Dehogy a lopás csak úgy megtörtént magától. Belopódott valami a táskámba véletlenül... én nem is akartam, sőt én vagyok az áldozat!

Talán egy kicsit több felelősséget kéne vállalni, talán felvállalni, ha te csináltál valamit, de még a szóhasználatból is lejön, hogy te sose embereled meg magad.

2022. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Levike, te vagy az?
2022. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy volt? Elkaptak a boltban lopáson és nem hívtak rendőrt, visszaadtad és ment mindenki a dolgára, vagy utána kifizetted? Mert, ha ott nem hívtak rendőrt, nem valószínű, hogy ügy lesz belőle. Volt már rá példa, hogy el akart valaki lopni egy parfűmőt és volt nála annyi pénz, ott könyörgött, hogy kifizeti, végül hiába megtörtént a lopás mint cselekmény kifizette és elengedték. Neked is ilyesmi?
2022. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok a halálbüntetés híve... De a lopásért levágnám a kezet. Higgyétek el, máris kevesebb lenne a gyilkosság is!
2022. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Persze, parfümlopás ugyanaz, mint a gyilkosság, gratulálok az ilyen agyamputáltnak is.
2022. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 látom, nem megy a szövegértés. Van egy jó hírem: fejleszthető.
2022. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Jé, papol a mások kezét levágni akaró elmebeteg :DDD
2022. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!