Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mégis mit akarhatnak tőlem?...

Mégis mit akarhatnak tőlem? Lehet, hogy csak azért kerestek meg mert törölték az ügyet?

Figyelt kérdés
2020-ban volt Németországban egy rendőrségi ügyem. Itt éltem.Valaki fizikailag bántalmazott engem. Én nem tettem semmit, azon kívül, hogy próbáltam védeni magam, ezért karmolások keletkeztek a testén.Volt egy rendőrségi meghallgatás amin ő nyilván mást mondott, mint a valóság. Én azután egy időre hazaköltöztem. Valószínűsíthetőleg ezért átadták Magyarországnak az ügyet. Most, váratlanul majdnem két évvel később kapok egy rendőrségi levelet az otthoni címemre.Nagyon félek, hogy ez a rémálom most újra előkerül. Annyira szerettem volna örökre elfelejteni, és most a semmiből ismét előjött.Ugye nem meghallgatásra akarnak behívni? Időközben visszatértem Németországba, még ha akarnék se tudnék elmenni..És miről is beszélnék két év után? Az illető nem magyar, ezért őt nem is tudnák kikérdezni mégegyszer.

2022. ápr. 28. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a németek kerestek a magyar rendrőrségen keresztül
2022. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem. megis mit akarnanak mikor nem tudjak hogy ujra itt vagyok. megis mit csinalnek otthonrol? azt mondtak is hogy at kell adniuk az ugyet Magyarorszagnak ha hazamegyek.
2022. ápr. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!