Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok a szívhangtörvén...

Mit gondoltok a szívhangtörvényről?

Figyelt kérdés
A Mi Hazánk felvetett egy törvényjavaslatot, mely szerint abortusz elvégzése előtt az anyuka meg kell, hogy hallgassa a magzat szívének dobogását. Mi erről a véleményetek?

2022. máj. 24. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Támogatom baloldaliként
Támogatom Fideszesként
Támogatom Mi Hazánkosként
Nem támogatom baloldaliként
Nem támogatom Fideszesként
Nem támogatom Mi Hazánkosként
66 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
70%
Lelki értelemben véve egy kínzás, senki nem jókedvében veteti el a gyereket!
2022. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
70%
Nem csalódtunk a Mi Hazánkban :D
2022. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
63%
Szánalmas. Nem is vártam volna többet a Mi Hazánktól. Ez kb a színvonal.
2022. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
84%
Jobboldaliként miért nem lehet szavazni?
2022. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
93%
Ja hát minek is próbálkoznánk prevencióval, érdemi oktatással, a fogamzásgátló eszközök elérhetőségének növelésével. Nyilván az a jó, ha a mélyszegénységbe még muszájból a gyereket is megszülik, mert ez a garancia, hogy nem lesz ballaszt gazdasági szempontból az egész család onnantól.
2022. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 Molyember ***** válasza:
88%
Az a véleményem, hogy a Mi Hazánk képviselőinek minden ülésnapot egy árvaházban önkénteskedve kellene kezdeniük, miközben a fizetésük felét átadják ezeknek az intézményeknek.
2022. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
29%
Nahát, kínzás? A múltkor le lettem hülyézve, hogy az anya lelki egészsége miatt aggódtam egy esetleg abortusz miatt.
2022. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
81%
*esetleges
2022. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
48%
Kedves balosok! Mi is ezzel a probléma? Nem tiltanák be az abortuszt, mint a lengyelek, vagy némelyik USA állam. Lehetne abortusz, viszont a nőnek szembesülnie is kéne vele, hogy mit jelent. Szerintem ez egy korrekt megállapodás, ami mindkét oldal kívánságait figyelembe veszi. Nem fosztanánk meg a nőket attól, hogy abortuszra joguk legyen, de nem is engedjük, hogy ez egy puszta könnyelmű döntés legyen. Miért nem jó nektek egy kompromisszum?
2022. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
78%
#9 az abortusz maga már önmagában nem könnyelmű döntés. Sajnálom, ha nekem kell kipukkasztani a buborékod, de abortuszra nem poénból járnak, vagy mert az olyan kellemes. Hanem azért mert nincs jobb lehetőségük. Senki nem akar abortuszt. Ez egy kényszerhelyzet a nőnek is. Senki nem úgy éli az életét, hogy a bakancslistán szerepel x abortusz. Ez egy alapból nehéz és megrázó helyzet és döntés a nőnek, és csak embertelen módon még plusz mentális és érzelmi terhet is tennének rá.
2022. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!